Ikariam kayıt ol
  • 2.8 (24 oy)
  • Grafikler: Orta
  • Yaş:
  • Exp. Oranı: Orta
  • Dil: Türkçe
  • Oynanabilirlik: Orta
  • Boyut: -
  • Türü: Strateji / Savaş
  • Kategori: Browser
  • Yayımcı: Gameforge

Ikariam Duyurular & Etkinlikler

Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster NosTale oyunu oynaNosTale Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Ikariam kayıt ol, Ikariam oyna, Ikariam video, Ikariam üye ol, Ikariam nasıl oynanır, Ikariam kaydol, Ikariam Türkiye, Ikariam tr, Ikariam online, Ikariam rehberi, Ikariam genel bilgiler, Ikariam bilgi, Ikariam resimleri, Ikariam trailer

Eklenme Tarihi: 14.11.2012 Oyun tanıtımına geri dön »

Ikariam Geleceğe hazır: Gameforge çok sayıda ödül almış tarayıcı oyununun tablet sürümünü sunuyor

13.11.2012 Karlsruhe - Dünya çapında 51 milyonu aşkın kayıtlı oyuncuya sahip başarılı tarayıcı oyunlarından biri olan Ikariam mobil dünyaya geçmekle çok başarılı bir yol izliyor. Bunun nedeni, başta mobil oyunlar sektörü olmak üzere dijital eğlence pazarının gün geçtikçe gelişmesidir. Bir yere bağlı olan PC ve konsollarda oynamayan insanların sayısı her gün artıyor: Digi-Capital analistlerine göre 2015 yılına kadar tüm dijital oyun pazarının cirosu 82 Milyon Amerikan Doları'na ulaşacak. Bu, 2011'den 2015 yılına uzanan süre içerisinde %14 gibi muhteşem bir büyümeye tekabül eder. Bu büyümeyi hızlandıran etkenlerin en başında online ve mobile oyunlar gösterilmektedir. Online ve mobil oyunların 2015 yılına kadar tüm pazar payının %50'sini, yani 41 Milyar Amerikan Doları'nı oluşturağı tahmin ediliyor.

 

Almanya'nın Karlsruhe şehrinde Gameforge tarafından geliştirilen inşa ve strateji oyunu İkariam, başarılı bir geçmişe: 2008'in başlarında Almanya'da start alan oyun şu anda 60'ı aşkın ülkede oynanıyor. Dünyanın her bir tarafından oyuncuların bu ada dünyasına canı gönülden bağlanmasının nedeni  Türkçe dahil 38 dilde oynanabilmesidir – Oyun severler artık Ikariam’ı yoldayken de oynayabilecekler..

Antik çağ harekete geçiriyor

Kasım 2012'de iPad sürümü çıkan oyunun odak noktası özellikle tabletin bireysel olanaklarına en iyi şekilde uyum sağlamak olacak. Bu sebepten oyuncuların tarayıcı sürümünden tanıdıkları ve değer verdikleri tüm fonksiyonları Ikariam'ın dokunmatik sürümünde de oyun severler için sağlandı.

“Ikariam, kolay oyun girişi, herkese hitap eden grafiğiyle ve gittikçe zorlaşan oyun mekanızmasıyla fark yaratıyor” diyen Gameforge'un Ürün Direktörü Sebastian Mayer sözlerine şöyle devam ediyor: “Geliştirici ve yayımcı olarak atacağımız en mantıklı adım Ikariam'ı mobil yapmaktı  ve sonucundan da oldukça memnunuz“.

 

Ikariam hakkında

Ikariam, oyuncuları antik bir ada sahnesine kaçıran ve ücretsiz oynanabilen bir strateji oyunudur. Üstün kültürlerin yükselmeyi hedeflediği, çığır açan buluşların ve yok edici muharebelerin yaşandığı bir çağda oyuncu kendi medeniyetini şan ve şöhrete ulaştırıyor. Öngörülü olup, iyi taktik uygulayarak, binlerce oyuncuyla savaşarak veya işbirliği yaparak devasa bir online dünya keşfedilip fethediliyor.

Gameforge hakkında

20 civarında oyunu ve 300 milyonu aşkın kayıtlı oyuncusuyla etkileyici portfolyosu sayesinde Gameforge batı dünyasında kitlesel çok oyunculu online oyunların (MMOG’lerin) lider sağlayıcısıdır. Merkezi Karlsruhe’de bulunan ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketler grubu, online oyunları 50’den fazla dilde kullanıcıların hizmetine sunar. Portfolyosu AION, TERA, Avrupa’nın en başarılı MMOG’si Metin2, 4Story, Runes of Magic, Elsword, Wizard101, RaiderZ gibi istemci tabanlıların yanısıra ödül almış İkariam, OGame gibi çok tutulan tarayıcı tabanlı online oyunlar ve mobil oyunlar içerir. Şirket Karlsruhe ve Berlin’de bünyesinde yaklaşık 600 çalışan barındırır. Gameforge 2003 yılında Yönetim Kurulu Başkanı Alexander Rösner tarafından

Ikariam iPad İle Tarih Yazıyor Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın