MStar kayıt ol MStar giriş
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: MStar kayıt ol, MStar oyna, MStar video, MStar üye ol, MStar nasıl oynanır, MStar kaydol, MStar Türkiye, MStar tr, MStar online, MStar rehberi, MStar genel bilgiler, MStar bilgi, MStar resimleri, MStar trailer

Eklenme Tarihi: 11.10.2012 Oyun tanıtımına geri dön »

Mstarda arkadaşını MStar'a getiren oyuncular nakit kazanmaya devam ediyor. Etkinlikte arkadaşının bilgisayarına MStar yükleyen ve isim alma ekranında arkadaşıyla beraber fotoğraf çekip, bize gönderen oyuncular hediye nakit kazanıyor. Arkadaşlarıyla beraber oyun oynama keyfinin yanında nakit ekstra nakit kazanmayı kim istemez?

Uzun bir süredir MStar için oyunculara sunulan bir anket var. Bu anket sayesinde oyuncuların istekleri, fikirleri değerlendirilip, oyuna yön verilecek. MStar için gerçekten çok önemli olan bu anketi tüm oyuncuların doldurmasını rica ediyoruz. Sadece bir kaç dakikanızı ayırarak istediğiniz oyunu oynamaya biraz daha yaklaşabilirsiniz.

Gamex'e ise bu sene MStar damgasını vuruyor. Dans şovlarıyla fuarın en çok ilgi gören standı şimdiden MStar oldu. Düzenlediği aktivitelerle fuarı ziyaret edenlere değişik bir dans deneyimi sunuyor. Ancak şunu söyleyebiliriz MStar standını ziyaret edip, mutsuz ayrılan kimseyi göremedik.

MStar Gamex'te Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın