Prime World kayıt ol Prime World giriş
Fortnite oyunu oynaFortnite Wolfteam oyunu oynaWolfteam Metin2 oyunu oynaMetin2 Game of Thrones oyunu oynaGame of Thrones Guardians of Ember oyunu oynaGuardians of Ember Ikariam oyunu oynaIkariam League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Aion Online oyunu oynaAion Online Big Farm oyunu oynaBig Farm Magic: The Gathering Arena oyunu oynaMagic: The Gathering Arena Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Prime World kayıt ol, Prime World oyna, Prime World video, Prime World üye ol, Prime World nasıl oynanır, Prime World kaydol, Prime World Türkiye, Prime World tr, Prime World online, Prime World rehberi, Prime World genel bilgiler, Prime World bilgi, Prime World resimleri, Prime World trailer

Eklenme Tarihi: 25.07.2013 Oyun tanıtımına geri dön »

Müzesindeki E3 Ödülleri’ne Bu Yıl Yenilerini Ekleyen Prime World’den Önemli Haberler Var…

l  Prime World, E3 2013’de En İyi MOBA ve En İyi Strateji Oyunu ödülleri aldı.

l  Prime World’ün geliştiricisi ve yayıncısı Rus oyun şirketi Nival, şu anda açık betada olan oyunun resmi çıkış tarihine karar verildiğini duyurdu.

l  Prime World’e 9.9 Güncellemesiyle birlikte pek çok yenilik geldi.

Rus oyun şirketi Nival, E3 2013’de En İyi MOBA ve En İyi Strateji Oyunu ödülleri alan popüler oyunu Prime World’ün açık betadan tam sürüme ne zaman geçeceğine ve hangi yeniliklerin olacağına karar verdiğini duyurdu.
 

Nival’in Oyun Operasyon Departman Lideri Ivan Spijarskiy yaptığı açıklamada, “Oyunun tam sürümünün çıkış tarihine ve hangi yeniliklerin olacağına karar verdik” diyerek şunları ekledi: “Çıkış tarihini sır gibi saklamak zorunda olsam da, ne gibi yenilikler olacağından bahsedebilirim. Klan Bankası, Kalenin Genişletilmesi ve diğer modlarda da botlarla oynama imkanı gibi yenilikler Prime World’e eklenecek. Oyuncularımızı pek çok sürpriz bekliyor. Tam sürüm, 9.9 güncellemesinden sonra çıkacak. 9.9 ise oyuna pek çok değişiklikle beraber yeni kahramanlar getirdi  ve lag sorunu da azaldı.”

Prime World oyuncuları bir süredir yeni kahramanları bekliyordu. Kahramanın izleri Prime dünyasında, yani Praia’da ortaya çıkmıştı. Oyuncular yeni kahramanların izini sürüp bulmacayı çözmüştü. Ayrıca, yeni bir yetenek setinin bu yeni kahramanlarla birlikte ortaya çıkacağı da duyurulmuştu. Yeni kahramanlar Cadı ve Moira 9.9’un ilk gününden itibaren popüler oldu.

9.9 ile gelen diğer yeniliklerden bazıları ise şunlar: Ölümcül (Kırmızı) – Güçlü takımlar için daha karmaşık bir test modu eklendi. Oyuncular Garibe gruplarının yanısıra daha fazla kahramanla da mücadele etmek zorunda kalacak ve çabalarının karşılığında daha yüksek ödüller alacaklar. Altın Çağ sahipleri ise hem testlerden hem diğer oyun modlarından bonus ödül kazanacaklar. Günün ilk galibiyeti ise oyunculara daha fazla ödül getirecek. Ayrıca kahramanların fiyatları da oyunculara avantaj sağlayacak şekilde değişti.

9.9 güncellemesiyle birlikte, daha önceki tüm önemli güncelleştirmelerde olduğu gibi, bir çok yeni skin (görünüm) de geldi. Prime World’ün alamet-i farikalarından olan skin güncelleştirmelerinden ilk etapta şu kahramanlar yararlandı: Kurbağa Beyi – Bataklık Kralı, Ruh Toplayıcısı – Ruhan, Dağ Adam – Gürbüz, Nişancı – Avcı, Korucu – Kurtbey, Ressam – Mucit.

Prime World açık betaya katılmak için: tr.playpw.com

Prime World Ramazan etkinliklerini ve promosyonları takip etmek için: https://www.facebook.com/PrimeWorldTurkiye

Prime World 2013 Türkçe Fragmanı izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=NSNfveKeBE4

Prime World Popüler görünümler için: https://www.youtube.com/watch?v=ztzrfXRu0Hk

 

PRIME WORLD HAKKINDA

Online macera ve strateji türündeki Prime World tecrübeli bir ekip tarafından geliştiriliyor: Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg ve Etherlords’un yaratıcıları olan Nival. Şirket, Prime World için “Bu oyun uğruna…” diyerek diğer oyunların devamını getirmediklerini ve Prime World’e odaklandıklarını duyurmuştu.

Rus oyun şirketi, bu oyunlar dışında Rusya’da free-to-play oyunların tedarikçisi olarak tanınıyor.  

Yeni online macera ve strateji oyunu Prime World’de teknoloji ile büyü arasında bir savaş var. Prime World’de düzinelerce karakter arasından seçiminizi yapabilir, arkadaşlarınızla birlikte galibiyet, onur ve paha biçilemez Prime için savaşabilirsiniz.

MOBA strateji oyunu Prime World, oyunculara değişik modlarda oynama seçeneği sunuyor. Takımlar, 5'e 5, 4'e 4 ve 3'e 3 modlarda bir araya gelerek düşmanlarıyla savaşıyorlar. Amaç, harita üzerindeki belirli noktaları işgal etmek.

Prime World, macera ve strateji oyunlarına yeni bir boyut kazandırarak, oyunculara karakterlerini sadece savaş alanında geliştirme imkanı değil, aynı zamanda kendilerine ait kalede savaşta kullanılacak olan ölümcül yetenek kombinasyonlarını seçme ve mükemmeleştirme imkanı da tanıyor. Bu da, oyunun geniş yetenekler yelpazesinde herkesin kendi oyun tarzına uygun benzersiz bir karakter oluşturabileceği anlamı taşıyor.

Prime World’ün özel yeni oyun modları tablet ve mobilde de oynanabiliyor. Oyunda açık beta sürüyor. Katılmak için: tr.playpw.com

 

Prıme World 9.9 Güncellemesi Pek Çok Yenilikle Geldi Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın