Prime World kayıt ol Prime World giriş
Fortnite oyunu oynaFortnite Wolfteam oyunu oynaWolfteam Metin2 oyunu oynaMetin2 Game of Thrones oyunu oynaGame of Thrones Guardians of Ember oyunu oynaGuardians of Ember Ikariam oyunu oynaIkariam League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Aion Online oyunu oynaAion Online Big Farm oyunu oynaBig Farm Magic: The Gathering Arena oyunu oynaMagic: The Gathering Arena Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Prime World kayıt ol, Prime World oyna, Prime World video, Prime World üye ol, Prime World nasıl oynanır, Prime World kaydol, Prime World Türkiye, Prime World tr, Prime World online, Prime World rehberi, Prime World genel bilgiler, Prime World bilgi, Prime World resimleri, Prime World trailer

Eklenme Tarihi: 11.06.2015 Oyun tanıtımına geri dön »

10.3 güncellemesi sayesinde Prime World, MOBA dünyasının son günlerde en çok konuşulan konusu olan “firari” cezalarında adım atan ilk oyunlardan oldu.

Tüm dünyadan önce, sadece Rusya ile aynı anda Türkiye’de de yayınlanan ve ülkemizdeki oyuncu sayısı sürekli büyüyen RPG MOBA Prime World’e oyun içi dengeleri daha da güçlendirecek bir günceleme geliyor. Prime World 10.3 güncellemesi ile oyuna, sportmenlik dışı hareketlerin cezalandırılması, klan ekonomilerinin değişimi ve savaşta askerler arasındaki dengelerin düzeltilmesine odaklanacak. Güncellemenin en büyük özelliği, MOBA oyuncularının çok konuştuğu ve profesyonel liglerde bile sıkıntı yaratabilen “firari” konseptine gelen düzenleme.

Prime World 10.3 güncellemesi ile oyuna eklenecek yeni ceza seçeneği ve geliştirilmiş ceza sistemi, MOBA oyunların önemli bir sorunu olan “firari” durumunu çözmek için geliştirildi. Prime World’de halihazırda uygulanan iki ceza sistemine ek olarak, 10.3 güncellemesinde eklenecek yeni ceza seçeneği, savaştan ayrılanların yanısıra düşmana kasıtlı olarak ölenleri ve üstte hareketsiz kalanları da cezalandıracak. Böylece oyunun firari olarak gördüğü oyuncu hareketleri, sadece savaştan ayrılmakla sınırlı kalmayacak. Mini oyunlar firarileri kurtarmayacak ve bu tür davranışları gösteren oyuncular takip edilecek. Oyuncunun statüsü, savaşı terk etmiş gibi etiketlenecek ve firari etiketi sadece Sınır’da savaşarak kaldırılabilecek.

Firari kavramının yeniden düzenlenmesi MOBA piyasasında uzun zamandır konuşulan bir konuydu. Prime World bu konuda ilk adımı atan oyunlardan biri oldu.

Prime World 10.3 güncellemesi ile birlikte, Klan Savaşları ve klan ekonomisi mekaniğinde de yoğun geliştirmeler yapılacak. Ayrıca, asker davranışları konusunda oyunculardan toplanan görüş ve önerilere göre birtakım geliştirmeler oyuna eklenecek.

Prime World, oyuncuların Heroes of Might & Magic V, Blitzkrieg ve Etherlords’dan tanıdığı Rus oyun stüdyosu Nival tarafından geliştirildi. Ülkemizde Mynet tarafından  yayınlanan oyun, E3 dahil pek çok fuar ve festivalde ödüller kazandı. Stratejiyi, rekabeti ve takım oyununu ön plana çıkaran Prime World, klasik MOBA’ların üç koridorlu harita mekaniklerinde yer almayan yeni nesil oynanış modlarıyla da dikkat çekiyor ki Prime World’e E3 gibi etkinliklerde ödül getiren de bu oluyor.

Prime World’ün Türk oyuncuları için özel olarak yayınlanan fragmanı izlemek için: tıklayın

Prime World hakkında daha fazla bilgi almak, oyuncu topluluğuna katılmak ve oyunu oynamak için: tıklayın 

Prime World’de Yeni Güncelleme Duyuruldu Haberi Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın