Rakion kayıt ol Rakion giriş
 • 3.2 (34 oy)
 • Grafikler: Düşük
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Düşük
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Düşük
 • Boyut: 1.43 GB
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Joygame

Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windowd 98, Windows Me
 • Cpu: Pentium III 800MHz
 • Hafıza: 256
 • Ekran Kartı: Geforce 2 MX , RADEON 9200
 • Çözünürlük: 640*480
 • Sabit Disk Alanı: 600MB
League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Wolfteam oyunu oynaWolfteam Zula oyunu oynaZula Echo of Soul: Phoenix oyunu oynaEcho of Soul: Phoenix Metin2 oyunu oynaMetin2 Big Farm oyunu oynaBig Farm Bleach Online oyunu oynaBleach Online Aion Online oyunu oynaAion Online Star Conflict oyunu oynaStar Conflict War Thunder oyunu oynaWar Thunder Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor Shadow Kings oyunu oynaShadow Kings World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Ikariam oyunu oynaIkariam Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao Travian oyunu oynaTravian
Etiketler: Rakion kayıt ol, Rakion oyna, Rakion video, Rakion üye ol, Rakion nasıl oynanır, Rakion kaydol, Rakion Türkiye, Rakion tr, Rakion online, Rakion rehberi, Rakion genel bilgiler, Rakion bilgi, Rakion resimleri, Rakion trailer

Rakion gerçek zamanlı bir savaş macera oyunu olarak tasarlandı ve bir Round'u kazanmak için bir veya birkaç oyun adımlarını geçmek durumundasınız. Bir savaşı tek başınıza kazanmak iyidir ama bir takım olarak savaş stratejileri belirleyerek ve Takım olarak zafer kazanmanız Rakion'un asıl yapılış amacıdır.

Rakion, Kaos Gücü

Rakion bir 'strateji macera' oyunudur.

Şiddetli ve zevkli, kılıç kılıca süper bir savaş oyunu tecrübesi için Rakion RPG stili karakter ve ayarlara odaklanmıştır.

Herhangi bir konsol oyunu gibi, Rakion oyun kalitesinden ödün vermez.

Avuçlarınızın içini terleten konsol oyunlarını çevirimiçi olarak tecrübe edin. Oyuncular savaş kabiliyetlerini artırmada ve birçok stratejik savaş taktiği ile oyunu tek veya takım halinde kazanabilirler.

Aynı bir MMORPG gibi, tecrübe puanları kazanmak ve seviye atlamak elinizde!

Seviye atlama sistemi ile, karakterinizin yeteneklerini ve ekipmanını ve savaşçı çağırma taktiklerini kullanabilirsiniz. Seviyeniz arttıkça topladığınız yaratıkların gücü de artacaktır.

Rakion

Rakip Sistemi

"Rakion, tutma ve savunma yeteneklerini destekler"

Rakion: Kaos Gücü'nün amacı sizi düşmanınızla savaşırken duyacağınız heyecanı ve şiddet seviyesini en üst anlamda oyuncuya yaşatmaktır. Rakiple karşılaşır karşılaşmaz şiddet ve öfke ile karşılaşacaksınız ve bir anda; düşmana karşı kendinizi değişik taktikler kullanarak savaşırken bulacaksınız.

Diğer macera oyunları gibi, Rakion temel savaş oyunları kuralları kullanacaktır. Özel saldırı daha fazla hasar verir; ama yeniden hareket etmek için bir gecikme süresi vardır. Bu kuralları bilerek; karşı tarafın zayıf noktalarına vurarak daha fazla zevk alın ve oyunu daha yoğun yaşayın.

Rakion ayrıca koruma ve yakalama teknikleri ile donanmıştır. Değişik kombinasyonlar kullanarak güçlü yakalama saldırılarından istifade edebilirsiniz; bu sayede rakibinizi havaya fırlatıp çekicinizle düşmana zarar verebilirsiniz. Oyunda bir çok yakalama-koruma savaş teknikleri kullanılmıştır.

Rakion

Zırh Kırma

"Etrafa savrulan zırh parçaları"

Rakiplerinizi yendikçe zırhları ufak ufak kırılmaya ve dökülmeye başlayacak. Kırılan parçacıklar havada uçuşan objeler olucak ve duvara çarpıp geri dönecekler.

Rakibinize sağlam bir yumruk indirdikçe zırh parçacıklarının havada uçuşmasını izleyin.

Rakion'un diğer oyunlardan en büyük farklarından bir tanesi, yapılan saldırıların düşmanda ve çevresinde oluşturduğu etkilerdir.

Rakion

Hücre Sistemi

"Hücre puanı ile çağırılan yaratıklar"

Rakion, sizin basit savaş taktikleri ile oynamanızı istemiyor. Rakion yalnızca bir savaş oyunu değil, bir savaşı çevirmek için gerekli tüm taktikleri içinde barındıran bir savaş alanıdır.

Oyuncular bir savaşı kazandıklarında veya bir savaşı kazanmak için HP (Hücre Puanı) ile yaratıklarını çağırırlar. Yaratıklar siz ve takımınıza büyük destek sağlar ve ender olarak düşmanın dikkatini dağıtırlar. Her yaratık değişik özelliklere sahiptir. Yaratıkların boyu küçükten DEV'e kadar büyüyebilir.

Takımlar tarafından çağırılan yaratıklar çok büyük bir savaşa dahil olacaklar; ve siz tam ölçekli bir savaş neymiş o zaman öğreneceksiniz.

Rakion

Kaos Sistemi

"Maksimum yeteneklerdeki yaratıklar"

Oyuncular kritik bir durumla karşılaştıklarında, kendilerini güçlü bir yaratığa çevirebilirler. Bu süreç çok uzun sürmeyecektir ama savaşın kaderini değiştirmek elinizde olmalı.

Kaos Sistemi' bu oyunun en zevkli yönlerinden bir tanesidir. Rakiplerin çoğaldığı bölgelerde Kaos moduna geçin ve güç limiti olmayan bir kahraman savaşçıya dönün!

Ekipman Sistemi

"Rakion’a özgü özellikler"

Rakion'da Zırh Puanı ve Vuruş Puanı'ndan daha fazlası var.

Karakteriniz büyüdükçe karakterinizi 10 kabiliyet ile yükseltebilirsiniz. Ayrıca oyuncular seçtikleri karaktere göre belli malzemeleri belli oranda büyültüp küçültebilirler. Zırh, Silah, Yüzükler ve Tılsımlar kullanın.

Rakion


Seviye Atlama

"Seviye atlayan yaratıklar"

Rakion yoğun savaş taktikleri kullanılan bir çevrimiçi oyundur. Ayrıca oyun içine ustaca RPG oyun zevki de eklenmiştir.

Karakteriniz dışında, yaratıklar da evrim geçirirler. Oyuncu yaratıklarının istediği yönde gelişmesine izin verebilir.

Oyun Kuralları & Harita Dizaynı

"Stratejik oyun düzeni"

2 ya da 3 ay için savaş oyunları oynamak çok zevkli değildir, bu yüzden, Rakion kullanıcılarına oyundan daha çok zevk almaları için değişik özellikler tattırmak istedik. Bunlardan ikisi stratejik oyun deneyimlemeye yönelik Oyun Kuralı ve Harita tasarımlarıdır.

Çarpışan her iki takımın stratejilerine göre savaş durumu ve kazanma oranı her an değişebilir. Rakion'da zafer amacı düşmanı yalnızca yok etmek değil aynı zamanda belirli bir hedefi yok etmek de olabilir.

Son zaferi kazanmak için, oyuncuların 2 yada 3 aşamaya ihtiyacı bulunuyor. Mükemmel bir takım oyunu, rakibin en kısa zamanda hangi hareketi yapacağını önceden kestirme ve düşmanın ilerleyişi veya kaçışını engellemede başarı önemli faktörlerdir. Bu gibi özellikler kulağa kolay gibi geliyor ama bu tür ayarlamalar oyunculara en heyecan verici savaş tecrübesini kazandırmak içindir.

Rakion Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Rakion İndir

Rakion Facebook Duyuruları:

Rakion Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın