Roblox kayıt ol
Zula oyunu oynaZula Wolfteam oyunu oynaWolfteam League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Metin2 oyunu oynaMetin2 Big Farm oyunu oynaBig Farm Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao Travian oyunu oynaTravian Vikings: War of Clans oyunu oynaVikings: War of Clans
Etiketler: Roblox kayıt ol, Roblox oyna, Roblox video, Roblox üye ol, Roblox nasıl oynanır, Roblox kaydol, Roblox Türkiye, Roblox tr, Roblox online, Roblox rehberi, Roblox genel bilgiler, Roblox bilgi, Roblox resimleri, Roblox trailer
Roblox Corporation tarafından geliştirilen ve yayımlanan çok oyunculu (MMO) kendine has kurgusu ve zengin içeriğiyle benzersiz bir oyun deneyimi sunuyor. Diğer MMO oyunlarının aksite tek bir hikaye yada kurgu ile sınırlandırılmayan Roblox'da hem oyuncular hem de geliştirici firma tarafından oluşturulan yüzlerce farklı mini oyun bulunmakta.
 
Saklanbaçtan, körebey, yangından kaçıştan, hırsız kovalamaya kadar tek sınırı hayal gücü olan oyun modları bulunan Roblox'ta her oyunda farklı konseptte haritalar yer almakta. Bazen yüksek bir otelin en üst katına çıkmaya çalışacak, bazen de bir marketteki minyatür karakter olarak ürünlerin arasında saklanmaya çalışacaksınız.
 
Piksel tarzda basit grafiklere sahip olan oyun bu özelliği sayesinde her türlü bilgisayarda sorunsuz olarak oynanabilmekte. Roblox evrenine dahil olarak gerçek oyuncular ile birlikte daha önce oluşturulan oyun ve haritalara katılabilir ya da siz de kendi roblox oyununuzu oluşturabilirsiniz.
 
Roblox
Roblox Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Roblox Facebook Duyuruları:

Roblox Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2018 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın