Shadow Kings kayıt ol
League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Wolfteam oyunu oynaWolfteam Echo of Soul: Phoenix oyunu oynaEcho of Soul: Phoenix Metin2 oyunu oynaMetin2 Big Farm oyunu oynaBig Farm Bleach Online oyunu oynaBleach Online Aion Online oyunu oynaAion Online Star Conflict oyunu oynaStar Conflict War Thunder oyunu oynaWar Thunder Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor Shadow Kings oyunu oynaShadow Kings World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Ikariam oyunu oynaIkariam Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao Travian oyunu oynaTravian
Etiketler: Shadow Kings kayıt ol, Shadow Kings oyna, Shadow Kings video, Shadow Kings üye ol, Shadow Kings nasıl oynanır, Shadow Kings kaydol, Shadow Kings Türkiye, Shadow Kings tr, Shadow Kings online, Shadow Kings rehberi, Shadow Kings genel bilgiler, Shadow Kings bilgi, Shadow Kings resimleri, Shadow Kings trailer
Goodgame Studios tarafından yayımlanan Shadow Kings mobil platformlar ve Facebook'un ardından artık kendi web sitesi üzerinden de oynanabiliyor. Tarayıcı tabanlı savaş/strateji oyunu olan Shadow Kings'de lideri olduğunuz köyü geliştirerek topraklarınızı genişletmeye çalışıyorsunuz.

Fantezi krallığında insanlar, cinler ve cüceler nesiller boyunca barış içinde yaşamaktadır. Ancak onların bu rahat yaşantısı karanlıkların yaratıkları arasında uzun süredir kıskançlığa neden olmaktadır. On yıllar boyunca süren hazırlıktan sonra, orklardan, goblinlerden ve trollerden oluşan bir ordu işgal için saldırıya başlar ve bir zamanlar barış içinde yaşanan bu dünyayı tehdit eder.

Shadow Kings

Oyun, harika görüntüler ile oyuncuların bu hareketli dünyada kendi şehirlerini kurmalarına olanak sağlar. Tamamlanması gereken ilk görev kaynakların üretilmesi ve yaşam bölgesinin kurulmasıdır. Oyuncular, karanlık güçlere karşı koymak için kendi ordularını oluşturabilir, düşman ileri karakollarını ele geçirebilir ve destansı savaşlara katılabilirler. Birlik halinde oynamak ve karmaşık diplomatik olasılıklar arasından yolunuzu bulmak stratejik beceriler gerektirirken, düzenli etkinlikler ve yeni içerikler uzun süre oyundan zevk almanızı sağlar.

Shadow Kings Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Shadow Kings Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın