Siegelord kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Siegelord kayıt ol, Siegelord oyna, Siegelord video, Siegelord üye ol, Siegelord nasıl oynanır, Siegelord kaydol, Siegelord Türkiye, Siegelord tr, Siegelord online, Siegelord rehberi, Siegelord genel bilgiler, Siegelord bilgi, Siegelord resimleri, Siegelord trailer
Mitoloji Online ile Türkiye'ye giriş yapan Çin merkezli oyun stüdyosu 37 Games'in yayımladığı Siegelord, herhangi bir yükleme yapmadan tarayıcı üzerinden oynanabilen free2play strateji ve savaş oyunudur. Krallık kurma/geliştirme üzerine kurgulanan oyunda sahip olduğunuz toprakları düşmanlardan koruyarak sınırlarınızı genişletmek için mücadele ediyorsunuz.
 
Nords Alliance, The Kingdom of Albion ve Empire of Gorm adında 3 büyük krallığın yer aldığı Siegelord'da dahil olmak istediğiniz krallığı seçerek ilk iş olarak köylere saldıran yağmacıları durduruyorsunuz. Kurtardığınız köyü sahiplenip kaynak için binalar inşa etmeli ve bağlı olduğunuz krallığın topraklarını güven altına almalısınız. 4 farklı karakter seçeneği sunan oyunda karakterler 2 kız 2 erkek olarak dağılmış durumda.

Bina ve birim üretebilmek için odun, ekmek, demir ve altın gibi hammaddelere ihtiyacınız var, bu hammaddeleri topraklarınızda üretebilir, verilen görevleri tamamlayarak ödül olarak kazanabilir veya rakiplerinizi yenerek ganimet olarak alabilirsiniz.
Siegelord
Siegelord Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Siegelord Facebook Duyuruları:

Siegelord Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın