Silkroad Online kayıt ol Silkroad Online giriş
 • 3.7 (115 oy)
 • Grafikler: Çok Yüksek
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Orta
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Yüksek
 • Boyut: 1.62 GB
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Joymax

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • CPU Pentium 3 800MHz or higher
 • RAM 256MB
 • VGA 3D speed over GeForce2 or ATI 9000
 • SOUND DirectX 9.0c Compatibility card
 • HDD 4GB or higher(including swap and temporary file)
 • OS Windows 2000, XP, Vista

Tavsiye Edilen Sistem

 • CPU Pentium 4 2.4GHz or higher
 • RAM 512MB
 • VGA 3D speed over GeForce FX 5600 or ATI9500
 • SOUND DirectX 9.0c Compatibility card
 • HDD 4GB or higher(including swap and temporary file)
 • OS Windows 2000, XP, Vista

strong

League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Wolfteam oyunu oynaWolfteam Zula oyunu oynaZula Echo of Soul: Phoenix oyunu oynaEcho of Soul: Phoenix Metin2 oyunu oynaMetin2 Big Farm oyunu oynaBig Farm Bleach Online oyunu oynaBleach Online Aion Online oyunu oynaAion Online Star Conflict oyunu oynaStar Conflict War Thunder oyunu oynaWar Thunder Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor Shadow Kings oyunu oynaShadow Kings World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Ikariam oyunu oynaIkariam Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao Travian oyunu oynaTravian
Etiketler: Silkroad Online kayıt ol, Silkroad Online oyna, Silkroad Online video, Silkroad Online üye ol, Silkroad Online nasıl oynanır, Silkroad Online kaydol, Silkroad Online Türkiye, Silkroad Online tr, Silkroad Online rehberi, Silkroad Online genel bilgiler, Silkroad Online bilgi, Silkroad Online resimleri, Silkroad Online trailer

'Silk Road' sözcüğünü duyduğunuzda aklınıza ne geliyor? Uçsuz bucaksız çöller, bezgin yolcular ve ipekle tıka basa yüklenmiş uzun bir deve sürüsü gibi hayali resimler mi? Çoğu insan böyle düşünür; Silk Road'a ilişkin bu gibi resimleri biliyoruz fakat bunlar buz dağının sadece görünen kısmı.

Silk Road, Doğu ve Batıyı bağlayan uzun bir yoldur. Bu yol, ipek veya baharat gibi malları taşımak için kullanılan yalnızca bir ticaret yolu değildi.Silk Road yalnızca malların teslim edildiği ve gönderildiği bir yer değil, buradan gelen geçen insanların bilgisi ve kültürüyle yoğrulmuş macera dolu bir dünyaydı. Şimdi, global standartlar ışığında uluslararası ticaretin önemini vurgulama zamanı.

Uzun bir zaman önce dünyanın merkezi konumundaki Asya ve Avrupa arasında.

İpek Yolu’nu herkes kullanarak ticaret yapıyordu. Bu yolu tüccarlar, maceracılar, askerler ve diplomatik misyonerlerden hırsızlara dek uzanan farklı özellikte insanlar kullanıyor, kendi hedeflerini yakalamak için bu zorluklara boyun eğmiyorlardı. Bu çevrimiçi oyunda, İpek Yolu aracılığıyla doğunun ve batının tüm bölgelerinde ayak basmadık yer bırakmayanları düşünerek yeni dünyayı oluşturma inancına sahiptik.

Silkroad Online

Her birinin farklı amaçları vardı, ortak noktalarıysa büyük olasılıkla ‘yeni dünya hayaliydi’. Hepsi de Silk Road’daki çeşitli maceralarla çeşitli hayallerini gerçekleştirdi. Bizim amacımız da oyunu, kullanıcıların çeşitli hayallerini gerçekleştirebilecekleri bir yer haline getirmekti.

Roma İmparatorluğu halkı, Çin’i içinde güzel insanların yaşadığı ve yumuşak ipek üretimi yapıldığı bir ülke olarak görüyorlardı.

Batıda Roma ve doğuda Çin olmak üzere her iki medeniyetin birbiri hakkında bazı belirsiz görüşlere sahip olmasına rağmen, aralarında yer alan zorlu doğa engelleri nedeniyle doğrudan bir temas gerçekleşmedi. Ancak, iki medeniyetin arasında yer alan küçük ülkeler aracılığıyla bazı temaslar oluşuyordu.

M.Ö. 2 yılında, Han (eski Çin ülkelerinden biri) imparatoru Wu Di’den (Muje) emir alan Janggeon ilk kez Hindistan sınırına kadar bir keşifte bulundu. Bu sayede, iki medeniyet arasında kurulabilecek güvenli bir rota çizildi. Bu yol üzerinden, Çin ipeği Avrupa’da Roma şehrine akmaya başladı.

Silkroad Online

Janggeon’un kullandığı bu yola sonraki nesiller 'SilkRoad' adını verdi.

Yeni dünyaya şaşkınlıkla hayran kalan gezginler, hızla servet sahibi olan tüccarlar ve bölgelerini genişletmeyi planlayan kahramanlar bu yolu dolup taşırdı. Janggeon'un küçük adımlarıyla açılan bu yol, her türden insanın arzularıyla birlikte, kendi hayallerini gerçekleştirmek isteyen insanların yaşadığı yeni dünyanın başlangıcı olarak kabul edildi.

Aradan yüzyılların geçtiği 8. yüzyıla gelindiğinde,

Anroksan İstilası nedeniyle Tang (Eski Çin ülkelerinden biri) ülkesinde karmaşa hüküm sürmeye başladı. Arabistan bölgesinde ise İslam ve 'bir elde kılıç bir elde Kuran' sloganıyla İslam İmparatorluğu doğdu ve Allah sözleriyle doludizgin bir fetih savaşı başladı. Bunun yanı sıra, Avrupa’da Batı Roma imparatorluğunun çökmesiyle bir kargaşa ortamı doğdu.

Sıkıntılı dönemler...

Silk Road’u korumak için barışçıl bir el asla uzatılmazken bir de yolculara zulmeden haydutlar ortaya çıktı. Silk Road kargaşanın ortasında kaldı...

Silkroad Online

Ancak Silk Road’a girmekte olan bir adam vardı.

Silkroad Online oyuncuyu İpek Yolu ticaret yolu boyunca yer alan Çin ve Avrupa medeniyetlerini bir araya getiren, tarihi bir fantazinin derinliklerine dalmasını sağlayan çok oyunculu çevrimiçi bir RPG oyunudur. China'nın Jangan şehrinden Constantinople'a kadar seyahat eden oyuncular tacir olarak servet kazanabilirler, hırsız olarak zenginleri avlayabilirler ya da avcı olarak kiralık muhafızlık yapabilirler.

Silkroad Online, oyuncuyu eski Çin, İslam ve Avrupa medeniyetlerinin derinlerine götüren bir MMORPG’dir (Massively Multiplayer Online RPG – Çok Oyunculu Online Rol Yapma Oyunu). İpek Yolu kısaca belirtecek olursak önemli bir kültürel ve ekonomik ticaret geçidiydi. Zafer ve maceranın unutulmuş tarihine gömülen Eski Asya ve Avrupa'yı birbirine bağlayan yollardı.

Silkroad, sabit içeriğe bağlı diğer MMORPG’lerin aksine sürekli aktif bir dünya sunmaktadır. Tüccarlar, geniş yollar üzerinde maceraya atılırken Hırsızlar bunların mallarını soymayı planlamaktadır. Bunun yanı sıra, ticaret büyük risk taşırken Avcılar tacirleri korumak ve hırsızların yaptıklarına son vermek için meydana çıkacaktır. Silkroad’ın günlük hayatını Silkroad'daki ticaret ve zorluklar şekillendirirken bunlar çeşitli ilişki, hedef ve hayaller yoluyla Silkroad’u yaşam dolu bir dünya kılmaktadır.

Silkroad’da sabit bir iş yoktur. Tüm oyuncular karakter gelişimlerini hızlandırmak için istedikleri işe hiçbir kısıtlama olmaksızın serbest biçimde terfi edebilirler. Tüccar, Avcı ve Hırsız karakterleri arasında yapılan geçişler, oyuncunun amacını ve kaderini değiştirecektir.

Silkroad Online

Oyuncunun karşılaşacağı ilk deneyim, keşfedilmeyi ve yeniden örgütlenmeyi bekleyen büyük bir dünyadır; sürekli bir gelişim macerası.

Oyun sunucuları, hiçbir gecikme yaşanmadan büyük sayıda oyuncu gruplarını barındırabilecek ve minimum yükleme sürelerine karşılık oyunculara daha fazla içerik sunabilecek sorunsuz ve birbirine benzer dünyalar oluşturan bir sisteme sahiptir. Daha da önemlisi, karakterlerin dinamik animasyon teknikleriyle harmanlanmış doğal hareketleri oyunculara benzersiz bir dünya sunar.

Silkroad size açık. Ticaret yaparak büyük paralar kazanıp kazanmayacağınız, haydutlarla dolu devasa kıtalarda avlanan yalnız kurt olup olmayacağınız veya Silkroad'da huzuru sağlayan etkin bir muhafız olup olmayacağınız tamamen size bağlıdır.

Silkroad Online

Silkroad Online, 7. Yüzyılın Silkroad ticaretini tekrar canlandırmak için tasarlanmış olup bir MMORPG oyunu olması nedeniyle tarih, kültür ve Silkroad ticaret rotalarının her birine ait öykülerden oluşturulmuştur.

Silkroad iki büyük bölgeye ayrılır. Bu dünya, doğu ile batı arasındaki ana ticaret yolu geçidi olan Jangan, Donwhang, Hotan, Tahran, Bağdat ve Constantinople’in gerçekliği ve tarihi üzerine kurulmuştur; diğer ana ticaret geçidi ise güneyden kuzeye doğru Taklamakan’dan Hotan, Gollyun Dağı, Himalayalar ve Cheonchukguk’a (Hindistan) uzanan bir hayal dünyasıdır.

Silkroad Online

Doğudan batıya ve kuzeyden güneye her iki tema da, gerçeklik ve hayal dünyasının bir arada sunulduğu fantastik SilkRoad dünyasında kesişmektedir.

1. Doğu kültürüne yolculuk

Bu oyun, fantastik Online oyundan beklenen biçimde özenle seçilmiş Doğu dünyası yolculuğu sunar. Gizemli Çin efsanelerinden, Taoizm ve Budizm kültürlerinden doğan hikayelerle yaratılmış otantik dünyaya hoş geldiniz.

2. Gizemli ve fantastik macera dünyası

Eski kitaplar ve edebiyatlardan alınan hikayelerle yaratılan macera dolu dostça bir dünyaya yolculuk etmekten daha keyiflisi yoktur. Yeni maceracı, bir hazine avcısı olarak hızla zenginleşen felsefesi doğrultusunda bilinmeyen farklı diyarları gezerek oyunda yolculuk edebilir; Bin Bir Gece Masalları gibi dünyaca ünlü edebi ürünler temel alınmıştır.

3. Tanrıların dünyası

Tanrılar hakkındaki soru, günümüze dek sonsuz bilinmeyenlerden biri olmuştur. Geçmişten günümüze, Tanrılar yalnızca bir korku odağı olmakla kalmayıp aynı zamanda zorlu mücadelelerinin bir parçası olmuştur. Tüm dünya genelinde Tanrıların izlerini bulmaya çalışan bir bilgin olup Tanrılar ve insanlar arasındaki ilişkilerle ilgilenmek ister misiniz?

Silkroad Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Silkroad Online İndir

Silkroad Online Facebook Duyuruları:

Silkroad Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2017 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın