Soccer Star kayıt ol
Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Soccer Star kayıt ol, Soccer Star oyna, Soccer Star video, Soccer Star üye ol, Soccer Star nasıl oynanır, Soccer Star kaydol, Soccer Star Türkiye, Soccer Star tr, Soccer Star online, Soccer Star rehberi, Soccer Star genel bilgiler, Soccer Star bilgi, Soccer Star resimleri, Soccer Star trailer

Savaş oyunlarından sıkılanlar için alternatif oyunlardan biri olan Soccer Star, Playa Games tarafından yayınlanan eğlenceli bir futbol oyunudur. Türkçe arayüze sahip olan Soccer Star'ı yükleme yapmadan tarayıcınızdan oynayabiliyorsunuz. 4 farklı sınıf seçeneği bulunan oyunda Forvet, Orta Saha, Savunma veya Kaleci sınıfından bir tanesine dahil olmanız gerekiyor.

Soccer Star

Kapsamlı karakter yapılandırma sistemi bulunan Soccer Star'da yöneteceğiniz futbolcunun saç, göz, burun, sakal, kafa yapısı ve ten rengi gibi bir çok detayını özelleştirip şekilden şekile sokabilirsiniz. Eğlenceli çizimleri ve kolay oynanabilirliğiyle ön plana çıkan oyunda futbolcunuza verilen görevleri yerine getirerek hızlıca gelişmeniz mümkün. 

Soccer Star'da karakterinize antrenman yaptırarak yeteneklerini arttırabilir ve boş vakitlerinde çalıştırarak para kazanmasını sağlayabilirsiniz.  Eğer bir spor kulübüne girebilirseniz futbolcunuzu daha da hızlı gelişebilirsiniz. Görev ve diğer başarılardan kazandığınız paralara karakterinize yeni kıyafet ve aksesuarların yanı sıra besin maddeleri satın alarak özelliklerini en üst seviyeye çıkartabilir ve bu sayede yaptığınız maçlarda rakiplerinizi kolaylıkla mağlup edebilirsiniz.

Soccer Star

Futbolcunuzun yeterince çalışıp bir ödülü hakettiğini düşünüyorsanız onu sağlık merkezine göndererek güzel bir masajla ödüllendirebilirsiniz. Bu sayede karakterinizin kısa sürede eski gücüne kavuşacaktır.

Soccer Star Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Soccer Star Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın