Steel Legions kayıt ol
Fortnite oyunu oynaFortnite Magic: The Gathering Arena oyunu oynaMagic: The Gathering Arena Wolfteam oyunu oynaWolfteam Metin2 oyunu oynaMetin2 League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Ikariam oyunu oynaIkariam Big Farm oyunu oynaBig Farm Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Steel Legions kayıt ol, Steel Legions oyna, Steel Legions video, Steel Legions üye ol, Steel Legions nasıl oynanır, Steel Legions kaydol, Steel Legions Türkiye, Steel Legions tr, Steel Legions online, Steel Legions rehberi, Steel Legions genel bilgiler, Steel Legions bilgi, Steel Legions resimleri, Steel Legions trailer
Kaynaklara sahip olma üzerine kurgulanan Steel Legions Bigpoint tarafından yayınlanan bir tarayıcı oyunudur. Türkçe dil desteğiyle hizmet veren oyunda her oyuncu sahip olduğu ilkel tanklar ile mevcut kaynakları ele geçirmeye ve güçlenmeye çalışıyor. 
 
Çelik, buhar ve yakıtın çok değerli olduğu alternatif bir geçmişte geçen oyunu grup halinde veya tek başınıza oynayabiliyorsunuz. Ortalıkla dolaşan yağmacı adındaki yapay zeka tankları yok ederek sahip oldukları kaynakları ele geçirebilir veya verilen görevleri başarıyla toplayarak çeşitli kaynak ve hediyelere sahip olabilirsiniz. Topladığınız kaynakları sahip olduğunuz tankı geliştirmek, yeni silahlar almak ve daha fazla güçlenmek için kullanmanız gerekiyor.
 
Steel Legions
 
Dört ayrı imparatorluğun bulunduğu oyunda kendi stratejinizi belirleyerek özellikle kalabalık savaşlarda başarıya ulaşabilir, rakiplerinizi zorlanmadan yok edebilirsiniz.
Steel Legions Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Steel Legions Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2019 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın