Tanki X kayıt ol Tanki X giriş

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 / Mac OS

İşlemci: Intel Core i3 3225, i3 3245

Ekran Kartı: Intel HD graphics 4000

RAM: 4 GB

HDD: 2 GB

Fortnite oyunu oynaFortnite Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III League of Legends (LOL) oyunu oynaLeague of Legends (LOL) Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Warships oyunu oynaWorld of Warships Legends of Honor oyunu oynaLegends of Honor World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster NosTale oyunu oynaNosTale Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Tanki X kayıt ol, Tanki X oyna, Tanki X video, Tanki X üye ol, Tanki X nasıl oynanır, Tanki X kaydol, Tanki X Türkiye, Tanki X tr, Tanki X online, Tanki X rehberi, Tanki X genel bilgiler, Tanki X bilgi, Tanki X resimleri, Tanki X trailer
AlternativaPlatform (AlternativaGames) tarafından geliştirilen ve yayımlanan Tanki X, ücretsiz oynanabilen gerçek zamanlı tank savaşları simülasyonudur. Tanki Online'ın yeni ve geliştirilmiş versiyonu olan Tanki X düşük sistem gereksinimleri sayesinde her seviye bilgisayardan kolaylıkla oynanabilme özelliğine sahip.
 
Türkçe dil desteği olan oyunda 2 farklı şirketten bir tanesini seçerek size verilen tank ile savaşlara katılabilir ve kazandığınız oyun için paralar ile tankınızın savunma, saldırı, hız gibi özelliklerini geliştirebilirsiniz.
 
Dış kaplamasını özelleştirerek özel tasarımlı tanklar da elde edebildiğiniz Tanki X'de farklı oyun modlarından dilediğiniz seçerek aksiyon dolu savaşlara katılabilirsiniz. Farklı ortamların işlendiği haritalarıyla bazen çölde düşman avına çıkarken bazen uzay üssünde rakiplerinizi yok etmeniz gerekecektir.
 
Tanki X

2099 yılında iki ayrı şirket olan Alpha ve P.A.R.S yıllardır birbirleriyle savaşını konu alan oyunda "İlk yağmur" olarak bilinen global bir meteor bombardımanı olayı sonrasında keşfedilen yeni mineral yatakları etrafında yıkıcı savaşlar gerçekleşmektedir.

 

Tanki X Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Tanki X İndir

Tanki X Facebook Duyuruları:

Tanki X Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın