Travian kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Travian kayıt ol, Travian oyna, Travian video, Travian üye ol, Travian nasıl oynanır, Travian kaydol, Travian Türkiye, Travian tr, Travian online, Travian rehberi, Travian genel bilgiler, Travian bilgi, Travian resimleri, Travian trailer, travian, travian oyunu

Tarayıcıdan oynanabilen en başarılı strteji oyunlarından biri olan TRAVIAN'da bir oyuncu olarak, bir çok köy kurabilir, büyük savaşlara katılabilir, büyük bir birliğin parçası olarak diğer oyunculara meydan okuyabilirsiniz.

Oyunun başlangıcında sahip olduğunuz tek şey köyünüzdeki merkez binanızdır.

Köyünüzü en güçlü ve en başarılılardan bir tanesi haline getirmelisiniz.

TRAVIAN'da dört çeşit hammadde bulunmaktadır: Odun, tuğla, demir ve tahıl. Köyünüzle ilgilenmeden önce, bir kaç hammadde alanını geliştirmelisiniz.

Hammadde üretiminizi artırdıktan sonra, köyünüzle ilgilenebilirsiniz.  Hammadde deposu ve tahıl ambarı ile daha fazla hammadde depolayabilirsiniz. Sığınak hammaddelerinizi saldırılara karşı korur.

TRAVAIAN'da asla yalnız değilsiniz.Binlerce oyuncunun bulunduğu online bir dünyada oynamaktasınız.
Özellikle yakın çevrenizdeki köyler son derece önemli. Harita üzerinden yakınlarınızdaki köyleri inceleyebilirsiniz.

Travian

Köy merkezi: Büyük bir imparatorluğa dönüşmeden köyünüz sıradan bir şekilde görünecek.

Köy planı: Odun, tuğla, demir ve tahıl hem köy halkınızın geçimini sağlayabilmesi, hem inşaat malzemesi hem de savunma için gerekli silahlar için gereklidir. Böylece bütün bir ordu için gerekli olan herşeye sahip olabilirsiniz.

Kahraman: Kahramanınızı maceralara gönderebilirsiniz. Kahramanınızı bir çok zorluklar bekliyor. Elbette bunun karşılığı olarak, geri dönüşünde köyünüze yeni şeyler getirecek.

Bina bilgileri: Köyünüzde bir çok bina kurmanız gerekiyor. Hangi binayı ilk olarak kuracağınızı iyi düşünün.

Çevrenizdeki yerler: Çevrenizi inceleyin. Böylece hem dişinize uygun düşman, hem de yeni dostlar bulabilirsiniz. Terkedilmiş vadileri de incelemeyi unutmamalısınız. Bu vadiler köyünüzün hammadde ihtiyacını karşılamak için çok önemli. Tabi yabani hayvanlara dikkat etmek şartıyla!

Savaş Raporu: Köyünüzü savunmak veya yeni savaşlar açmak için tüm ordunuzu toplayın. Böylece yeni hammaddeler de kazanabilirsin.

Madalya sistemi: Her hafta en iyi on birlik ve oyuncu ilan edilmekte ve madalya kazanmaktadır.

Ödev Sistemi: İmparatorluğunuzun ilk saatlerinde, size yardımcı olması için ödevler ve yardımcı olacak bir eğitmen gönderiyoruz.Eğitmen sayesinde köyünüzü hızlı bir şekilde geliştirebilirsiniz.

IRKLAR

Romalılar

Romalı ırkı Traviana yeni başlayanlar için en kolay olanıdır. Romalılar sosyal ve teknolojik gelişimleri sebebi ile Travianın elit askerlerine sahiptir. Nispeten hem saldırı hem de savunmada iyidirler. Bu çok yönlülüğü kazanmak uzun ve pahalı bir eğitimle kazanılabilir.TRAVIAN

Onların piyadeleri efsanedir ama diğer ırklardan daha düşük düzeydedir.

Romalılar yeni başlayanlar, oynamak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum diyenler için idealdir.

Özellikleri:
Üretim alanı ve bina inşaat alanı aynı anda yükseltme.
Sur sayesinde yüksek savunma bonusu.
Satıcılar 500 hammadde taşıyabilir (hız: 16 sektör/saat).
Son dereec güçlü piyade ve vasat atlı.
Eğitim süreci uzun ve pahalıdır.

Galyalılar

Galyalılar barışı seven bir ırktır. Savunma taktikleri konusunda iyi eğitilmiş olsalar da diğer ırklara göre yetersizdirler. Galyalılar süvari doğarlar, efsane atlıları hızlı hareket ederek düşmanlarına sürpriz yaparlar.

Bu ırk kolay savunma yapar ama saldırıda da nispeten iyidir. Stratejinize bağlı olarak çok amaçlı (saldırı veya savunma doktrini, yalnız kurt ya da acil durumda yardımcı, piyade veya süvari tabanlı, göçmen veya reis) strateji imkanı sunar. Bu yüzden tecrübeli bir oyuncu için iyi değildir, yeni başlayanlar için iyi seçimdir.

Başlangıçta oyuncu için, saldırganlardan korunmak ve hammadde kaybını önlemek çok kolaydır.

Özellikleri:
Hız bonusu: Oyundaki en hızlı birimler.
Çit sayesinde orta derece savunma bonusu..
Satıcılar 750 hammadde taşıyabilir. (hız: 24 sektör/saat).
İki kat büyüklüğünde sığınak.
Pahalı kuşatma silahları.
Ucuz göçmenler.

Cermenler

Cermenler ırkların en saldırgan olanıdır. Toyton savaşçıları öfkeleri sebebi ile heryerde korku saçarlar. Ölüm korkusu olmadan yağma yaparlar.

Çünkü, cermenler disiplin eksikliği ve düzensizliği sebebi ile Galya ev Roma askerine göre daha zayıftırlar. Saldırgan ve tecrübeli oyuncular için mükemmel bir seçimdir.

Özellikleri:
Toprak siper kolay yıkılmaz ama çok az savunma sunar
Satıcılar 1000 hammadde taşır.(hız: 12 sektör/saat).
Ucuz, en hızlı üretilen ve iyi taşıma kapasitesine sahip asker üretimi.
Zayıf savunma

Travian Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Travian Facebook Duyuruları:

Travian Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın