Under Control kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Under Control kayıt ol, Under Control oyna, Under Control video, Under Control üye ol, Under Control nasıl oynanır, Under Control kaydol, Under Control Türkiye, Under Control tr, Under Control online, Under Control rehberi, Under Control genel bilgiler, Under Control bilgi, Under Control resimleri, Under Control trailer

RJ Games yayımcılığında oyun severler ile buluşan Under Control, tarayıcı üzerinden herhangi bir yükleme yapılmadan oynanabilen gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunudur. Türkçe dil desteğiyle yayımlanan oyunda komutan rolünü üstleniyor ve kurduğunuz orduyu en iyi şekilde yöneterek düşmanlarınızı yok etmeye çalışıyorsunuz.

2048 yılında geçen oyunda tüm dünyada çıkan savaşlar sebebiyle oluşan kaos ortamında emrinizdeki askerleri en iyi şekilde yöneterek savaşlardan galip ayrılmalısınız.

Güçlü bir orduyu kontrol ediyorsun, devasa bir cephaneliğin ve kazanmak için tereddütsüz bir iraden var. Ezeli düşmanın, gezegenin kontrolünü ele geçiren zorba ve galip General Krieg. Ordunu geliştir, ülkeleri kurtar, PvP muharebelerinde değerli kaynaklar için savaş, ortak bir hedefe ulaşmak için savaş ittifakları oluştur ve tüm dünyaya özgürlük getir!

Under Control

Under Control Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Under Control Facebook Duyuruları:

Under Control Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın