Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 0 / 19
Dns ve Hosts Değiştirme Programı Ekran Görüntüsü
Yasaklanan sitelere problemsiz bir şekilde girebilmek için Dns adresi değiştirmeniz gerekir.       Bizde görülen lüzum üzerine yasaklı sitelere kolayca girebilmek için  kullanılacak olan en stabil Dns adreslerini içeren  Dns ve Hosts Değiştirme  programını hazırladık.   Hazırlamış olduğumuz bu program Windows Xp,  Vista, Windows 7 ve Windows 8'de sorunsuz çalışmaktadır.      
Not:  Vista, Windows 7,Windows 8' de kullanırken programın üzerine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun.       Programda bulunan butonları açıklayalım;      
Türk Telekom:  Bu butona tıkladığınızda dns ayarlarınız Türkiye standartlarına göre ayarlanır yasaklı sitelere giremezsiniz ve yasağa uymuş olursunuz.      
Dns Default:  Daha önce ayarlamış olduğunuz  Dns ve ip adresinizi otomatik yapar yasaklı sitelere giremezsiniz ve yasağa uymuş olursunuz.         Soru: Yasaklı sitelere nasıl sorunsuz bir şekilde girilir?       Cevap:  Sizler için hazırlamış olduğumuz bu programda bulunan 2 yöntem ile yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.      
1.Yöntem    Dns butonlarından herhangi birine tıklayın dns ayarlarınızın değiştiğini belirten bir uyarı çıkacaktır gelen uyarıya tamam dedikten sonra  yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.   Google dns i kullanmanızı tavsiye ederim tabi takdir sizindir istediğiniz dns i kullanabilirsiniz bunun için alternatif Dns  adresleri de eklenmiştir.       2.Yöntem   Yasaklı sitelere girmenin bir başka yoluda  Hosts  dosyası üzerinde değişiklik yapılarak  gerçekleşir.   Host dosyası ile istediğiniz siteleri bilgisayarınızdan açılmaması için yapılandırabilirsiniz. Aynı zamanda  açılmasını istediğiniz yasaklı siteleri açmak içinde yapılandırabilirsiniz…   Biz  bazı yasaklı siteleri açmak için yapılandırmış olduğumuz  hosts dosyasını  kullanacağız      
Kullanımı:   Hosts   dosyası Değiştir Butonuna tıkayarak  hosts dosyasında bulunan  yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz;        Yapmış olduğunuz değişiklikten memnun değilseniz Hosts Default butonuna tıklayarak orijinal Hosts dosyasınızı geri yükleyebilirsiniz.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2016 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın