Lisans: Ücretsiz
Boyut: 20.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Virüs Tarama: 1 / 16
Advanced IP Scanner Ekran Görüntüsü

Advanced IP Scanner, Windows işletim sistemi için ücretsiz, hızlı ve kullanımı kolay bir ağ tarayıcısıdır. Bu araç saniyeler içinde ağınızdaki tüm bilgisayarları bulur ve HTTP, HTTPS, FTP ya da ortak dosyalar olması fark etmeksizin çeşitli dosyalara kolay erişim sağlar. Advanced IP Scanner ile uzaktan Windows makine gruplarını uyandırabilir ve kapatabilirsiniz.

Advanced IP Scanner Önemli Özellikler:
Hızlı ağ tarama
Advanced IP Scanner ile, yüksek hızda eş zamanlı olarak yüzlerce IP adresini tarayabilirsiniz. Yazılım HTTP, HTTPS, FTP ve ortak dosya taramalarını destekler. Bilgisayar adları ve MAC adresleri dahil tüm bağlı cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak için ağınızı tarayın.

Uzaktaki Bilgisayarı Kapatma
Bu işlev, bir Windows işletim sistemi ile çalışan uzaktaki bir makine veya makineler grubunu kapatmanızı sağlar. Kapatmak için varsayılan erişim haklarınızı kullanabilir veya bir kullanıcı adı ve parola belirleyebilirsiniz. Gün sonunda tek bir işlemle kapatılacak olan tüm bilgisayarlar kişiselleştirilmiş bir listede görüntülendiği için sistem yöneticileri için çok kullanışlıdır.

Yerel Ağda Uyan
Eğer makinelerin ağ kartı "Yerel Ağda Uyan" özelliğini destekliyorsa, Advanced IP Scanner yazılımını kullanarak uzaktan herhangin bir makine veya makine grubunu uyandırabilirsiniz.

Basit ve kullanıcı dostu arayüz
Advanced IP Scanner basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Daha basit toplu işlemler için, Sık Kullanılanlar listesine taranacak bilgisayarların bir listesini kaydetmenizi sağlar. Advanced IP Scanner otomatik olarak başlangıçta Sık Kullanılanlarinizi yükler. Daha sonra tüm ağı mı yoksa sadece Sık Kullanılanlar listesindeki bilgisayarları mı tarayacağınızı seçebilirsiniz.

Advanced IP Scanner Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın