Lisans: Ücretsiz
Boyut: 4.7 MB
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Smart DNS Changer Free Ekran Görüntüsü
Uygulama 5 ayrı araçtan oluşmaktadır.

1-) DNS Değiştirici: DNS sunucu adresinizi değiştirerek yasaklı web sitlerinin pek çoğuna erişebilirsiniz. TTNET DNS sunucusundan farklı olarak diğer DNS sunucuları kötü amaçlı ve kimlik avı yapan web sitelerine erişimi otomatik engellerler. Böylece bilgisayarınızı zararlı içeriklerden korur ve internette gizlilik derecenizi artırabilirsiniz.

2-) DNS Hız test edici: DNS sunucuların cevap verme hızlarını test edebilirsiniz.

3-) Çocuk Güvenliği: Çocuklarınız kullandığı hesaplar için Filtreli DNS, Kendi hesabınız için Filtresiz DNS ayarladığınızda (tek seferlik bir ayar), Siz oturumu açtığınızda DNS ayarları Filtresiz DNS olarak otomatik ayarlanırken, çocuklar oturum açtıklarında DNS ayarları Filtreli olarak otomatik ayarlanır. Böylece hiç bir ayar yapmanıza gerek kalmadan ve kendi internet bağlantınızı kısıtlamadan çocuklarınızı Aile dostu olmayan web içeriklerinden korumuş olursunuz.  

Üç çeşit DNS Sunucusu vardır.

a-) Filtresiz DNS: Kötü amaçlı ve kimlik avı yapan web sitelerini engeller, Diğer bütün web sitelerine bağlantıya izin verir. (Aile dostu olmayan web siteleri dâhil)

b-) Filtreli DNS: Kötü amaçlı, kimlik avı yapan ve Aile dostu olmayan web sitelerini engeller, Diğer bütün web sitelerine bağlantıya izin verir. (çocuklar için uygun)

c-) Sıkı Filtreli DNS: Kötü amaçlı, kimlik avı yapan, Aile dostu olmayan siteleri ve Dosya paylaşım sitelerini engeller, Diğer bütün web sitelerine bağlantıya izin verir. (çocuklar için uygun)

4-) MAC adresi değiştirici: MAC adresinizi değiştirerek ağ yöneticinizin MAC adresi filtrelemesini aşabilir, herkese açık olan ağlarda (örneğin havaalanları, üniversiteler vb.) MAC adresinizi değiştirerek bağlandığınız ağın MAC adresinizi kullanarak sizi takip etmesinin önüne geçebilirsiniz. Ağ bağdaştırıcılarının MAC adresleri dünyada tek olduğundan gizliliğinizin ihlaline sebep olabilmektedirler. O nedenle arada bir MAC adresinizi değiştirmek gizliliğiniz için iyi olacaktır.

5-) Ağımdaki Cihazlar:  Ağınızdaki cihazların IP ve MAC adreslerini öğrenebilesiniz.

Önemli Notlar: Bu uygulama çocuk güvenliği bölümü nedeniyle dünyada tektir. Çünkü ebeveynler kendi bağlantılarını kısıtlamadan tek seferlik bir ayarla (Sadece DNS tanımlayarak) çocuklarını zararlı içeriklerden koruyabiliyorlar. Uygulamayı eklemeyi uygun görmezseniz beni haberdar edebilir misiniz? elektronik posta: [email protected] Teşekkür ederim.
Gereklilikler: .Net Framework 4

Smart DNS Changer Free Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2016 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın