• 3.6 (26 oy)
 • Grafikler: Orta
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Yüksek
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: 1.35 GB
 • Türü: Macera / Aksiyon
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Gameforge

Sistem Gereksinimleri

Minimum:

 • İşletim Sistemi: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
 • İşlemci: Pentium 3 500 MHz
 • Bellek: 256 MB
 • Sabit Disk: 3 GB
 • Grafik Kartı: ATI Radeon 7000, NVidia RIVA TNT2
 • Ses Kartı: DirectX 9.0 desteklen modeller

 

Önerilen:

 • İşletim Sistemi: Win 2000, Win XP, Win Vista, Win 7
 • İşlemci:Pentium 3 800 Mhz
 • Bellek: 512 MB
 • Sabit Disk: 4 GB
 • Grafik kartı: GeForce 2 MX
 • Ses kartı: DirectX 9.0 desteklen modeller
Dragon Heart oyunu oynaDragon Heart Drakensang Online oyunu oynaDrakensang Online Mitoloji Online oyunu oynaMitoloji Online Wind of Luck oyunu oynaWind of Luck Smash oyunu oynaSmash Kaos Online oyunu oynaKaos Online Shadowbound oyunu oynaShadowbound Kingdom Online oyunu oynaKingdom Online Neverwinter oyunu oynaNeverwinter Imperia Online oyunu oynaImperia Online MU Classic oyunu oynaMU Classic Swordsman oyunu oynaSwordsman Bleach Online oyunu oynaBleach Online Might & Magic Heroes Online oyunu oynaMight & Magic Heroes Online Metin2 oyunu oynaMetin2 Infinite Crisis oyunu oynaInfinite Crisis S.K.I.L.L. Special Force oyunu oynaS.K.I.L.L. Special Force Ultimate Naruto oyunu oynaUltimate Naruto Vast Wars oyunu oynaVast Wars Wartune oyunu oynaWartune
Etiketler: NosTale kayıt ol, NosTale oyna, NosTale video, NosTale üye ol, NosTale nasıl oynanır, NosTale kaydol, NosTale Türkiye, NosTale tr, NosTale online, NosTale rehberi, NosTale genel bilgiler, NosTale bilgi, NosTale resimleri, NosTale trailer, nostale, nosteyl, nostale online

NosTale, büyük bir fantazi dünyasında heyecanlı bir yolculuğa çıkılan ve ücretsiz olan bir Online Rol Oyunudur. Yolculuğuna ilk önce maceracı olarak başla ve daha sonra ya korkulan bir kılıç savaşçısı ya becerikli bir okçu ya da büyünün bir ustası olarak devam et. Arkadaşlarınla beraber oyna ve sayısız heyecan dolu maceralara atıl!

NosTale

Sayısız Macera

Eğer macera arıyorsan NosTale tam aradığın yer. Oyunun ana teması çok heyecanlı ve sen de gelişen olaylar ve hikaye üzerinde doğrudan etkide bulunabilirsin. Diğer oyuncularla veya birlikte başlamış olduğun hayvan karakterleriyle beraber sayısız maceralara atılıp korkulan bir savaşçı haline gelebilirsin.

Bireysel karakterler

Maceracını giydirmenin mümkün olduğu neredeyse sonsuz olasılıklar onu bireysel ve eşsiz bir karakter haline getirir. Hangi becerilere sahip olup diğer oyunculardan nasıl farklı olacağına sen karar ver. Kimin sana en iyi şekilde uyduğunu keşfet!


NosTale

HİKAYE

Bir zamanlar insanlar ve mistik varlıklar doğayla uyum içinde Tanrıça Ancelloan'ın yarattığı barışçıl bir dünyada yaşamaktaydılar. Bu zamanlarda insanların kendi dünyalarından çok uzakta yaşayan Kenkos, Koaren ve Catsy gibi uluslar ortaya çıktı. Ormanın ruhları, burada oturanlara elementlerin gücünü kullanmayı öğrettiler ve bunlar da çok kısa zamanda Ateş, Su, Işık ve Gölge'nin hakimi haline geldiler.

İnsanlar ve bunlardan uzakta yaşayan Kenkos ulusu arasında barışçıl bir birlik vardı. Ama ne yazık ki bu fazla uzun sürmedi. Kenko ulusu madenlerde zorlaşan çalışma şartlarına karşı isyan çıkardığı sırada kavga ve komplo bu zamanı belirleyen kavramlar haline geldi. Doğu kıyısının sakinleri bu isyanı dindirebilmek için cesur savaşçıların yardımına ihtiyaçları var.

Genç ve tecrübesiz maceracılar uzaklardan NosVille adlı küçük bir köydeki büyük bir savaşa katılmaya geldiler. Türlü zorluklar ve yokluklar içerisinde dövüşün farklı türlerinde eğitim gördüler. Bunlardan bazıları büyücü ustası oldu, bazıları da silah konusunda kendilerini uzman hale getirdiler. Şimdi bu cesur savaşçılar yollara dökülüp hazinelerin ve zorlu görevlerin peşine düştüler.


NosTale

Giriş: Sunucuya bağlandıktan ve oyunu yükledikten sonra karakterin Nostale renkli dünyasında belirir. Yukarıdaki resmin yardımı ile sana arayüz ana öğeleri anlatılır.

1. Karakter bilgileri: Bu pencere sana portrenin yanında karakterinin ismi, şimdiki savaş seviyesi, özel, büyü ve yaşam puanları hakkında bilgi verir. Ayrıca bölüm 4 için hangi gruba ait olduğunu da görebilirsin.

2. Etkiler: Etkiler sana karakterinin saldırı gücünün artması veya haraketinin yavaşlaması gibi durum değişikliklerini haber verir. Sağ tuş ile tıklaman halinde belli etkiler ile ilgili detaylı bilgi alabilirsin.

3. Hedef bilgileri: Hedef bilgileri karakter bilgilerinin karşıtıdır. Sana seçtiğin karakter, yaratık v.b. hakkında isim, ırk, öğe, savaş seviyesi , büyü ve yaşam puanı hakkında bilgi verir.

4. Refakatçi bilgisi: Sana, senin ve grubunun Nosmateleri (Ev hayvanı, partner) hakkında bilgi verir.

5.Hızlı tuşlar: Hızlı tuşlar becerilere ve eşyalara çabuk erişim şansı verir. Bunları oluşturulan kısayollardan kullanabilirsin. (Sayılar [0-9] ve [Q], [W], [E], [R], [T]). [Tab] tuşu ile hızlı tuşları değiştirebilirsin. Eşyaları ve becerileri hızlı tuş yuvalarına yerleştirebilmek için enventarı [I] veya beceri penceresini [K] aç ve basılı fare tuşu ile istenen eşyayı veya beceriyi hızlı tuş yuvasına çek.

6.Kısayollar: Kısayollar sana önemli menü pencerelerine ulaşma imkanı verir. Bu kısayollar sayesinde [P] ile karakterine, [K] ile becerilerine, [I] ile enventarına , [O] ile görevlerine ,[L] ile mini ülkene , [N] ile messengerına ve [F12] ile oyun rehberine ulaşabilirsin. Notlar, parseller ve sistem seçeneklerinin kısayol tuşu yoktur, sadece fare tıklaması ile kullanılabilirler.

7.Mini harita: Mini harita üzerinde diğer haritalara olan çıkışları, Npcs ,bulunduğun yeri ve hedefinin bulunduğu yeri görebilirsin. Mini harita üzerine sol tıklama ile seçilen noktaya doğru da haraket edebilirsin.

8.Tecrübe puanı: Tecrübe puanını gösterildiği çubuk savaş ve meslek puanını gösterir. Ayrıca bulunduğun seviyedeki yüzdelik oranla kaydedilen ilerlemeyi de görebilirsin. Eğer %100 seviyesine ulaşırsa bir sonraki savaş /meslek seviyesine ulaşırsın.

9.Görev yardımı: Görev yardımı sana ana ve ek görev hakkında kısa bilgiler verir. Görevler hakkında tam bilgi alabilmek için [O] ya bas.

10. Organizasyon penceresi: Bu pencere sana bir sonraki organizasyona kalan zaman hakkında bilgi verir. Ayrıca buz kırıcı ve ani savaş gibi organizasyonları da buradan başlatabilirsin. Eğer bir akın grubu kuruldu ise ,buna bu pencere üzerinden direk olarak katılabilirsin. Ayrıca arkadaşlarından messenger üzerinden alıcağın haberleri de buradan görebilirsin.

NosTale Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! NosTale İndir

NosTale Facebook Duyuruları:

NosTale Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2015 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın