Ace Online kayıt ol Ace Online giriş
 • 2.1 (15 oy)
 • Grafikler: Yüksek
 • Yaş: 13+
 • Exp. Oranı: Orta
 • Dil: İngilizce
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: 1.45 GB
 • Türü: Savaş / Aksiyon
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Masang Soft

Sistem Gereksinimleri

En düşük sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium3 1GHz
 • Bellek-512MB
 • Grafik kartı- 32MB RAM üzeri grafik kartları
 • DirectX 9.0 - destekli ses kartı
 • Windows-uyumlu fare

Önerilen sistem özellikleri

 • İşletim Sistemi-Win 98, Win XP, Win 2000
 • CPU-Pentium4 1.8GHz
 • Bellek-1 Gigabayt
 • Grafik Kartı-64MB RAM üzeri ekran kartı
 • Ses Kartı-DirectX 9.0 destekli
 • Windows-uyumlu fare
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Ace Online kayıt ol, Ace Online oyna, Ace Online video, Ace Online üye ol, Ace Online nasıl oynanır, Ace Online kaydol, Ace Online Türkiye, Ace Online tr, Ace Online rehberi, Ace Online genel bilgiler, Ace Online bilgi, Ace Online resimleri, Ace Online trailer

İlk olarak Space Cowboy ismiyle 2006 yılında hizmete giren oyun, 2007 yılında Ace Online olarak tek sunucu ile uluslararası yayına başladı. 2008 tekrar kapanan oyun 2009 yılından itibaren Avrupa ve Amerika'da farklı yayıncılara ait sunucular ile tekrar hizmete sunuldu. Avrupa'da bazı yayıncılar tarafından "Air Rivals" ismiyle hizmet veren oyun uzay araçlarıyla yapılan savaşları konu alan bir MMORPG oyunudur.

Ace Online ücretsiz oynanabilen, farklı uçuş birimlerini bir gezegenin yüzeyinde yönlendirebileceğin, bir aksiyon ve 3 boyutlu bilim kurgu MMOGame'dir. Gökleri fethet, heyecanlı görevlerle kendini ispatla ve vatanını koru. Dostlarınla birlik olup, yan yana uçarak savaşa gir! Tugaylar kur, itibarın için savaş ve koca bir ulusun lideri ol!

Koreli geliştirici YD tarafından üretilen Ace Online, ilginç görevleri, destansı 3 boyutlu gerçek zamanlı savaşlarla ve RPG (Rol yapma oyunu) karakter geliştirimiyle birleştirir. Bu yenilikçi MMOG (Çoklu oyuncu çevrimiçi oyun), Türkçe olarak yalnızca Gameforge 4D tarafından hizmete sunulmaktadır. Bu oyunun sana sunacağı sayısız imkanlardan faydalan - aracına atla ve oyuna başla!

Ace Online

Özellikler
Basit fare yön tuşlarını, detaylı 3 boyutlu grafiklerle birleştirerek sana müthiş bir manevra imkanı sağlar. Acemi dostu ama yine de iddialı.

RPG (Rol yapma Oyunu) seviye konsepti ile Oyuncu Gözünden Bakış (FPS) konseptinin eşsiz bir karışımı olan Ace Online, zevkli bir oyun ve bir çok eğlence garanti ediyor.

İki ulus ve onların hikayesi... Farklı güçlü yönleri ve farklı hedefleriyle sana yükselme fırsatı veriyor. Acemi pilot olarak başla, zirveye tırman!

Ana gemiler ve gelişmiş üsler için girdiğin zorlu savaşlardan zaferle çık, diğer sunuculardan oyuncularla Arena'da savaş!
Phillon'un çok çeşitli manzaralarında dolaş: Vadiler, denizler, dağlar ve çöller, uzay gemileri ve evren seni bekliyor.
Değişik uçuş düzenlerinde birlik içinde savaş, bir tugaya katıl ve kendine has bir nişan kazan. Grup halinde oyunda eğlence ve taktiğin sınırı yoktur.

Ace Online

Ace Online yeni bir tür 3 boyutlu aksiyon oyunudur. Bu Çoklu Oyuncu Kitle Oyunu'nda (ing. MMOG) kendi hava avcını (Gear) gezegenin göklerinde uçurursun. Keyifle ve hareket dolu bir şekilde, kendi gözünle görüyormuşçasına havada savaşırken, tıpkı RPG'de (rol oyunları) olduğu gibi seviyeden seviyeye yeteneklerini arttırabilir, aracını geliştirebilirsin. Bununla birlikte geminin hareketinin kontrolü tamamen sendedir - bütün geleneksel rol oyunlarından ve onların fare kullanımlarından ayıran büyük bir fark! Ama dikkat: rakiplerin de her yönden saldırabileceklerinden, her an ateş altına düşme tehliken olabilir. O yüzden daima tetikte ol ve dikkatli uç!

Görevler
Ace Online görevleri Diğer RPG görevlerinin benzeridir. Havada seyir halinde ateş edilen bir oyun olarak, farklı kaliteli uzay görevleri ile oyuncuların dikkatini ve ilgisini çekmektedir. Bir görev başarı ile tamamlandığında oyuncu, oyunun hikayesine ilerler ve ödül olarak oyunun derinliklerine sürükleyecek eşyalar kazanır.

Savaş düzeni ve tugay sistemi
Öteki rol oyunlarında olduğu gibi burada da bir grup ve lonca sistemi vardır. Grup sistemine "filo" denir. Buraya 6 oyuncuya kadar üye olunabilir ve beraberce filo uçuşları (üçgen, X şeklinde v.b.) yapılır. Savaş uçuşuna fılo lideri komando eder. Lonca sistemine "tugay" denir. Tugay liderinin komutasında savaşmak üzere 30 kişiye kadar oyuncu birlik oluşturabilir. Tugay lideri kendi tugayını diğerlerinden ayırtedebilmek için tugayına kişisel bir işaret verebilir.

Ace Online

Savaş ve Ana Gemi Savaşları

Karada ve havada yapılan üç boyutlu savaşlar size yepyeni bir oyun tecrübesi kazandıracak : Burada sadece oyuncuların arasında olan küçük düellolar yok, büyük alanlarda yapılan ana gemi savaşları, karakol savaşları ve stratejik nokta savaşları da var. Düşmanınıza savaş ilan edin, silahlarınızı donanın ve geminizi sizin kumandanızda savaşlara sokun.

Ulusun lideri
Lider genellikle "Başkan" olarak adlandırılır. Başkan, kendi ulusunun yasalarını belirler, ekonomiyi idare eder ve savaşa girme kararı alır. Lider olarak seçilmek, büyük bir gücün yanında sorumlulukları da beraberinde getirir: Diğer tarafla bir anlaşmazlık ortaya çıktığında, sorunun barışçıl yöntemlerle mi yoksa savaşla mı çözüleceğine o karar verir.

Ace Online Hikayesi
Phillon'daki ulusların en büyüğü Bygeniou City United'dır (BCU). Bunların en büyük hedefi ise, gezegeni kendi hakimiyetleri altında birleştirmektir. Hedeflerine kararlı ve uzlaşmadan uzak bir anlayışla bağlıdırlar. Öteki ulus ve ırkların varlığını reddederler. Karşı direniş hareketlerinden Arlington National Influence (ANI) doğdu. ANI, Vatallus tarafından desteklendi, kendi hükümetini kurdu ve artık BCU'ya karşı açık savaş halinde. BCU Hükümeti onları asi olarak tanımlıyor. Her ne kadar ANI savaşacak güçlü bir orduya ve yetenekleri pilotlara sahip olsa da, yeteri kadar kaynağa ve Phillon'daki kaynaklara ulaşabilecek yeteri kadar bilgiye sahip değil. Aynı zamanda BCU'daki bazı şehirler ve doğudaki bazı bölgeler de kaynak sıkıntısı yaşadı. Bu nedenle Atum Projesi'ni hayata geçirmeye karar verdiler ama savaş sırasında bu proje unutulmaya yüz tuttu. Geriye sadece araştırmacıların yarım yamalak bilgileri kaldı...

Ace Online

Atum Projesi'ne katılan bilimadamları olumsuz etki yapmasından korktuklarından, kendilerini genellikle açığa vermek istemezler. Kaynaklar tükendiğinde proje resmi olarak bitirilse de, araştrımalar gizliden gizliye devam etti. Her şehir, gönüllü işçileri ve araştırmacıları projenin hizmetine verdi. Projedeki yönetici teknisyenlerden biri, taraf değiştirip asilere geliştirilen teknolojilerin planlarını verdiğinde, sorumlu kişiler pazarlık yapmak zorunda kaldılar: Toplam niyetin başarıya ulaşmasının kaynak yarışından daha önemli olduğu düşünüldüğünden, asi birlikleriyle işbirliğini öngören gizli bir antlaşmaya varıldı. İşte böylece Atum Projesi, ANI ile BCU arasındaki savaşı başlatan neden oldu.

Ace Online Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! Ace Online İndir

Ace Online Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın