PlanetSide 2 kayıt ol PlanetSide 2 giriş

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows XP
CPU: Intel Core 2 Duo E6850 or higher / AMD Phenom II X2 or higher
RAM: 4 GB RAM
Sabitdisk: 15 GB free
Ekran Kartı boyutu: 256 MB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 8600 series or higher / AMD or ATI 4850 series or higher

Önerilen Sistem
İşletim Sistemi: Windows 7
CPU: Intel i5 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher
RAM: 8 GB RAM
Sabit Disk: 15 GB free
Ekran Kartı RAM: 1,024 MB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce 500 series or higher / AMD HD 6870 or higher

Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: PlanetSide 2 kayıt ol, PlanetSide 2 oyna, PlanetSide 2 video, PlanetSide 2 üye ol, PlanetSide 2 nasıl oynanır, PlanetSide 2 kaydol, PlanetSide 2 Türkiye, PlanetSide 2 tr, PlanetSide 2 online, PlanetSide 2 rehberi, PlanetSide 2 genel bilgiler, PlanetSide 2 bilgi, PlanetSide 2 resimleri, PlanetSide 2 trailer

PlanetSide 2 çok oyunculu büyük savaşlar, yardımına koşulacak uzak imparatorluklar ve yoğun kara ve hava mücadelesinin ortaya çıktığı devasa kıtalar gibi orijinal oyunun tüm çığır açan özelliklerine, modern oyuncuların FPS'den ve MMO türlerinden bekleyeceği özellikleri eklemektedir. Gelişmiş teknolojisi, yıllardır biriken oyuncu görüşleri ve Forgelight™ adlı yeni SOE tescilli MMO oyun motoru sayesinde, PlanetSide 2, devasa savaşlar, geniş özelleştirme seçenekleri ve büyük bir toplulukla birlikte gerçek anlamda rekabetçi ve içgüdüsel bir FPS deneyimi sunar.

Auraxis kıtalarında binlerce oyuncu bir araya gelerek devasa savaşlarda imparatorlukları için kritik toprakların ve önemli kaynakların kontrolünü ele geçirmeye çalışacak. Geniş bir beceri ağacı ve serbest sınıflara dayalı bir sistem ile oyuncular askerlerini, silahlarını ve taşıtlarını oyun tarzına ve takımının, outfit (birliğinin) veya imparatorluğun ihtiyaçlarına göre özelleştirebilecek. Savaşlar günler veya haftalar boyu sürebileceği için, oyuncuların uzun süreli stratejik ve taktiksel inisiyatiflere yönelik ittifaklar ve özel dövüş outfits (birlikleri) kurması gerekecek. Hava ve kara mücadelesiyle savaşlar hiç olmadığı kadar büyük ve yoğun olacak.

PlanetSide 2


Temel Özellikler:

ÜÇ İMPARATORLUK

Oyuncular üç farklı imparatorluktan birine katılmayı seçebilir:

Terran Cumhuriyeti – Askeri bir yönetime sahip Terran Cumhuriyeti, İmparatorluk gücünü kullanarak insanlığı gerekli her yolla birlikte barışçıl yaşamaya zorlamaktadır.

Yeni Birleşim – Asi grupların ve idealist özgürlük savaşçılarının gevşek bağlarla oluşturduğu Yeni Birleşim, Terran'ın hegemonyasına karşı mücadele vermektedir.

Vanu Hükümdarlığı – İnsanlığın yalnızca kayıp Vanu teknolojisini yeniden keşfedip kullanarak gelişebileceğine inanan teknokratik bir grup.

PlanetSide 2

Devasa Haritalar

PlanetSide®2 her biri düzinelerce km2 boyutta ve her kilometresi çekişmeye açık olmak üzere birçok kıta haritasıyla başlayacak.

Süreklilik

PlanetSide 2'de savaşlar normal bir karşılaşmadan daha uzun sürecek. Savaşlar günler veya haftalar boyu sürebileceği için, sonunda üssün kontrolünü almanız, başka birisi geri alana kadar sizin olduğu anlamına gelir. Elektrik santralleri ve cephane depoları gibi önemli taktiksel konumların alınması için takım olarak stratejik bir şekilde çalıştığınızda, savaşın yönünü değiştirebilecek uzun süreli etkiler bırakabilirsiniz.

Serbest sınıflara dayalı sistem

Oyuncular, beceri ağacında ilerleyerek çeşitli dövüş rollerinin kilidini açabilecekler, yeni rolleri açtıkça, isteğe göre bu roller arasında geçiş yapabileceklerdir.

PlanetSide 2

Görev Sistemi

Hem SOE hem de oyuncuların içeriği şekillendirmesi, oyuna katılan yeni oyunculara kolaylık sağlarken tecrübelilerin oyunculara içerik desteği vermesine imkan tanıyacaktır.

Beceri Ağaçları

Oyuncular askerlerini oyun tarzına veya takımının, outfit (birliğinin) ya da imparatorluğun ihtiyaçlarına uyacak şekilde oluşturabilir. Her dövüş rolü, taşıt ve silah için geniş beceri ağaçları bulunur.

Birlikler

Outfits (Birlikler) (ekipler) de kendilerini özelleştirebilir; böylece outfits (birliklerin) devam eden savaşta kendi kimliği, itibarı ve rolü olabilir.

Silahlar ve Taşıtlar

Karada veya havada mücadele! Oyuncular kendi tercihlerine veya amaçlarına göre özelleştirilebilecek 20'den fazla temel silaha erişebileceklerdir. Ayrıca her imparatorluğa özel iki taşıt olmak üzere 10'dan fazla taşıt mevcut olacaktır. Oyuncular, ayrıca jetpack'lerle gökyüzüne uçabileceklerdir.

PlanetSide 2 Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! PlanetSide 2 İndir

PlanetSide 2 Facebook Duyuruları:

PlanetSide 2 Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın