eRepublik kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: eRepublik kayıt ol, eRepublik oyna, eRepublik video, eRepublik üye ol, eRepublik nasıl oynanır, eRepublik kaydol, eRepublik Türkiye, eRepublik tr, eRepublik online, eRepublik rehberi, eRepublik genel bilgiler, eRepublik bilgi, eRepublik resimleri, eRepublik trailer
Siyasi ve ekonomik açıdan önemli konumlara gelerek yaşadığınız ülkeyi en iyi şekilde temsil etmek ister misiniz? Tarayıcıdan oynanabilen ücretsiz siyaset oyunu eRepublik sanal ortamda size bu fırsatı veriyor. Sıradan bir vatandaş olarak başlangıç yaptığınız oyunda kendinizi geliştirerek bir medya patronu, iş adamı, milletvekili veya başbaşan olmanız mümkün. Aldığınız kararlarla ülkenizin geleceğine yön verebilir diğer ülkelerle ilişkilerinde rol oynayabilirsiniz.
 
eRepublik
 
Oyunda Türkiye'nin de yer aldığı birçok ülke ve bu ülkelere dahil vatandaşlar (oyuncular) yer alıyor. Henüz Türkçe dil desteği bulunmayan eRepublik'te eğlenceli bir savaş sistemi de mevcut.
 
Oyuna başladığınızda birçok özelliği kullanabilmek için paraya ihtiyacınız olacaktır. Bu sebeple kendinize bir iş bulmalı ve kısa sürede para kazanmalısınız. Kazandığınız paralarla yiyecek ve silah alabilir, şirket kurabilir, seyahat edebilir veya altın alarak yatırım yapabilirsiniz. Eğer yeterince paranız varsa rakip devletlerde isyan çıkartmanız bile mümkün.
 
eRepublik
 
eRepublik'te sadece üretim ve ticaret yaparak hayatta kalmanız mümkün değil, askeri alanda da sürekli kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Eğer günlük askeri eğitimleri yapmazsanız, size bağlı sömürgeler bağımsızlıklarını ilan etmek için isyan çıkartarak ülkenizi zor duruma sokabilirler. 
 
Oyun içerisinde dahil olduğunuz ülkeye ait partiler göreceksiniz. Bu partilerden birine üye olmak size çeşitli avantajlar sağlayabilir. Bağlı olduğunuz partiden milletvekili seçilebilir hatta kendinizi yeterince ispatladığınızda Cumhurbaşkanlığına kadar yükselebilirsiniz. Ayrıca her ayın 5'inde başkanlık için, 15'inde parti içinde, 25'inde ise milletvekilleri seçimlerine katılabilirsiniz. Bir politikacı olarak ülkede alınan karar veya çıkartılan yasalara olumlu veya olumsuz oy verebilir, kendiniz yeni yasa çıkartarak düzenlemeler yapabilir, komşu ülkelere ambargo koyup savaş kararı bile alabilirsiniz.

eRepublik

eRepublik size kendi şirketinizi kurma imkanı da veriyor. Yeterli sermayeniz varsa belirlediğiniz sektörde bir şirket kurabilir, geliştirebilir ve servetinizi arttırabilirsiniz.
eRepublik Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

eRepublik Facebook Duyuruları:

eRepublik Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım