İKV İstanbul Kıyamet Vakti kayıt ol İKV İstanbul Kıyamet Vakti giriş
 • 3.0 (66 oy)
 • Grafikler: Yüksek
 • Yaş:
 • Exp. Oranı: Düşük
 • Dil: Türkçe
 • Oynanabilirlik: Orta
 • Boyut: 1.21 GB
 • Türü: Savaş
 • Kategori: MMORPG
 • Yayımcı: Sobee

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • P4 Celeron veya muadili işlemci
 • Windows XP/Vista/Windows 7
 • 512 MB RAM
 • 2.3 GB boş sabit disk alanı
 • DirectX 9.0.c
 • Pixel Shader 2.0 veya üzeri grafik kartı Örnek : ATI Radeon 9500 veya üzeri / GeForce FX 5200 veya üzeri
 • 1024x768 minimum ekran kartı çözünürlüğü
 • Internet Bağlantısı

/li

Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: İKV İstanbul Kıyamet Vakti kayıt ol, İKV İstanbul Kıyamet Vakti oyna, İKV İstanbul Kıyamet Vakti video, İKV İstanbul Kıyamet Vakti üye ol, İKV İstanbul Kıyamet Vakti nasıl oynanır, İKV İstanbul Kıyamet Vakti kaydol, İKV İstanbul Kıyamet Vakti Türkiye, İKV İstanbul Kıyamet Vakti tr, İKV İstanbul Kıyamet Vakti online, İKV İstanbul Kıyamet Vakti rehberi, İKV İstanbul Kıyamet Vakti genel bilgiler, İKV İstanbul Kıyamet Vakti bilgi, İKV İstanbul Kıyamet Vakti resimleri, İKV İstanbul Kıyamet Vakti trailer, ikv, istanbul kıyamet vakti

Türkiye'nin ilk çok oyunculu (MMORPG) online oyunu İstanbul Kıyamet Vakti'nde, yeraltında yaşayan canavarlar ya da saklı türler adı verilen canlılarla bir savaşta yer alıyorsunuz. Bu türün varlığı, 25 Aralık 1956'da dünyanın yörüngesi güneş sistemi dışından gelen bir asteroid kümesiyle kesiştiğinde ortaya çıkmıştı. Dünyanın her yanında büyük bir yıkım gerçekleşir ve milyonlarca insan ölürken arzın bilinmeyen derinliklerindeki türler meteorların açtığı derin yarıklardan dünyanın yüzeyine yollarını bulurlar. Oyundaki kör adam bu hikayeyi anlatırken, ilk kimin saldırdığını bilmediğini ancak herşeyin bir daha eski haline dönmeyecek şekilde değiştiğini söylüyor. Saklı türlerden elde edilmiş bir kitabı deşifre edebilmiş yaşlı bir dil bilimci element büyüsünü ilk kullanabilen insan olurken, saklı türlerden kimileriyle kurdukları bağlantı sonucu ruhunve doğanın güçlerini harmanlamayı öğrenen küçük bir Mevlevi topluluk, ruh büyücülerinin ilk örneğini oluşturdu. İstanbul Kıyamet Vakti'nde dünyanın dört bir yanında saklı türlere karşı eski usuller ile birlikte yeni keşfedilmiş güçlerin de kullanıldığı amansız savaş, yaklaşık yarım yüzyıldır devam ediyor. İstanbul'un mekanlarına taşınan bu savaşta, oyunun sitesine girip oyunu indiren herkes taraf olabiliyor.

�KV �stanbul K�yamet Vakti

ÇEMBERLİTAŞ
Çemberlitaş Erg Bulutsusu:

“Erg” enerjisinin çok büyük yoğunlukta bulunduğu Çemberlitaş bölgesi, Teşkilat’ın “En Tehlikeli” kod sınıflandırmasıyla yasakladığı alanların başında gelir. Bu alanın yakınına yaklaşmak, hukuken yasaktır ve jandarma devriyeleri meteor bölgesi de dahil olmak üzere, Çemberlitaş’a yakın alanlara girişleri azami ölçüde denetler. Zaten böyle bir çılgınlıktan da pek çok akıllı insan evladı bu güne kadar uzak durmuştur. 

Panik yok! Herşey yolunda...

2000 senesinde, Eminönü halkı uzaktan gelen güçlü ve ritmik seslerin etkisi ile paniğe kapılsa da, bu gürültülerin, Teşkilat’ın Çemberlitaş’da kurduğu yeni ve güçlü bir erg santralinden geldiği, kısa süre sonra açıklandı. “İşte bu santral, insanın acımasız kaosa karşı verdiği büyük mücadelenin eseridir.”

�KV �stanbul K�yamet Vakti

Genç bilgililer nereye gittiler?

Hedefleri tam olarak bilinmese de 1972 senesinde Beyazköşk ’ten ayrılan Gaffar Bey ve ona bağlı genç bilgililer, Çemberlitaş yönünde uzaklaştılar.

Aradan geçen yıllarda onlardan bir daha haber alınamadı.

Peki şimdi ne olacak!

Kıyamet dünyasının en büyük gizemlerinden biri açıklığa kavuşacak...

İstanbul üzerinde yürümüş en güçlü insanlar, Beyaz Büyücüler ile yüzleşilecek.

Erg’le yoğrulmuş bünyeler, toprakları kasıp kavuracak...

Ve yeni mücadele başlayacak...
Devasa makinelere karşı...
Mutlak güce,
Beyaz büyücüler’e karşı...
ve hatta...
Çürümüşlüğe karşı...
Ve bütün bunları, bir garip nefer ve birkaç sadık dost gerçekleştirecek...

�KV �stanbul K�yamet Vakti

SINIFLAR

Afet’ten sonra, İstanbul yıkıntılarında, iyi dövüşçüler, büyücüler ve şifacılar her zaman olagelmiştir. Bu üç sınıf, meteor sonrası dönemde, nedeni bilinmeyen bir şekilde yerküre üzererine yayılmış “Erg” adı verilen enerjiyi, akıllarını kaçırmadan kullanmayı başarabilen insanlar tarafından ortaya çıkarıldı.

Nefer’ler savaş, büyü ve şifa alanlarında, gidilebilecek son noktaya kadar, bütün riskleri alarak giderler. Bir çok insanın aklını kaçırma tehlikesi ile uygulamayı akıllarına bile getiremeyecekleri yetenekleri, kendilerinden bir şeyler kaybetme pahasına gerçekleştirirler. Bu sebeple durdurulmaları çok güçtür. Bir sınıfın ilminin sonuna kadar giden Nefer, etrafını çevreleyen kıyamet kaosunun çok daha fazlasını içinde yaşar ve buna hükmeder. Gerektiği takdirde kendi varlığını feda edebilir.

Savaşçı

Savaşçılar, yakın dövüş silahları ile düşmanlarına çok yüksek hasarlar verebilirler. En dayanıklı zırhları giyerler. Yüksek sağlık puanları nedeniyle oldukça zor ölürler. Aynı zamanda yakın dövüş silahlarına göre daha az hasar veren menzilli silahları da başarıyla kullanırlar. Yetenekleri dövüş, korunma ve yaratık hiddetlendirme üzerine yoğunlaşır.

SVH savaşçı yetenekleri: Ofansif dövüşme, Sert vuruş, Ağır vuruş, Dikkat dağıtma.

Tank savaşçı yetenekleri: Defansif dövüşme, Sakınma, Kışkırtma, Savaş Narası, Hedef saptırma.

�KV �stanbul K�yamet Vakti

Büyücü

Büyücüler,menzilli savaşta, uzun mesafeden etkili büyüleri ile oldukça tehlikelidirler. Büyüleri çok çeşitli tiplerde hasar verebilir. Oyunda birim zamanda en büyük hasarı büyücüler verir. Dinlenmeden çok sayıda büyü atabilirler. Ayrıca, büyücüler “kalabalık kontrol etme” yetenekleri ile grupların başını derde sokan yaratıkları belli süreler içinde saf dışı bırakabilirler.

SVH Büyücü Yetenekleri: Meteorit, Konsantrasyon, Fiziksel bilgi, Buz oku, Direnç kırma, Buz bilgisi, Yıldırım, Yıldırım bilgisi, Tesla küresi

AHV Büyücü Yetenekleri: Ateş çemberi, Ateş bilgisi, Direnç kırma

KK Büyücü Yetenekleri: Kutup rüzgarı, Zihin saldırısı.

Şifacı

Yakın dövüştesavaşçılar kadar olmasa da oldukça etkililerdir. Ancak asıl özellikleri iyileştirme yeteneklerindedir. Başka bir sınıfta olmayan bu yetenekler yardımıyla bir grubun vazgeçilmezi olurlar. Zamana yayılmış hasar veren zehirleme gibi büyüleri oldukça etkilidir. Aynı zamanda ölen bir arkadaşlarını yeniden diriltebilirler.

İyileştirme şifacısı yetenekleri: İyileştirme, Meditasyon, İyileştirme bilgisi, İyileştirme çemberi, Can verme,Sakinleştirme

Koruma şifacısı yetenekleri: Element direnci, Fiziksel direnç, Can kurtaran, Büyü bozma

Yardımcı hasar şifacısı yetenekleri: Meditasyon, Zehirleme, Asit saldırısı, Asit bilgisi, Çağrı

İKV İstanbul Kıyamet Vakti Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla! İKV İstanbul Kıyamet Vakti İndir

İKV İstanbul Kıyamet Vakti Facebook Duyuruları:

İKV İstanbul Kıyamet Vakti Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın