Crystal Saga  kayıt ol
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Crystal Saga kayıt ol, Crystal Saga oyna, Crystal Saga video, Crystal Saga üye ol, Crystal Saga nasıl oynanır, Crystal Saga kaydol, Crystal Saga Türkiye, Crystal Saga tr, Crystal Saga online, Crystal Saga rehberi, Crystal Saga genel bilgiler, Crystal Saga bilgi, Crystal Saga resimleri, Crystal Saga trailer
R2Games tarafından yayınlanan Crystal Saga (Kristal Kanatlar) kurulum yapmadan MMORPG keyfi yaşamanızı sağlıyor. Tarayıcı üzerinden oynanan oyunun yüksek boyutlu kurulum dosyalarına sahip MMORPG oyunlarından içerik olarak neredeyse hiçbir farkı yok. 2D görüntülere sahip Kristal Kanatlar'da Mage, Paladin, Priest, Ranger ve Rogue olmak üzere 5 benzersiz sınıf ve her sınıfın kendine has özellikleri mevcut.
 
Crystal Saga
  • Mage: Ateş ve Buz olmak üzere farklı uzmanlıkları vardır. Büyü gücü kullanarak rakiplerini yok ederler ve aynı alanda geniş alana hasar verme (AoE) özellikleri bulunur.
  • Paladin: Defans seviyeleri çok yüksek olan Paladin'ler dayanıklı kıyafetler giyerler ve Tank görevi görürler. Fiziksel atak yaparak rakiplerini yok ederler.
  • Priest: Şifacı olan priestler ruhsal güçleri sayesinde etrafındakilerin yaşam güçlerini yükseltebilirler. Aynı zamanda rakiplerini zehirleyerek belirli bir süre hasar verirler.
  • Ranger: Seri hasar verme özelliğine sahip Ranger'lar büyüye karşı yüksek dirence sahiptir. Rakiplerine uzak mesafeden hasar verebilirler.
  • Rogue: Teh hedef üstünde etkili olan Rogue'lar yakın mesafede ölümcül hasar verebilirler. Görünmez olma özellikleri bulunur.
Crystal Saga
 
PvP ve PvE için birçok farklı bölge, çok sayıda harita ve 10'un üzerinde zindanın yer aldığı Kristal Kanatlar'da onlarca görev bulunuyor. Oyunda yer alan navigasyon sistemi sayesinde NPC ve görev yerlerine tek tıklamayla otomatik ulaşabilir, zaman kaybetmeden ve sıkılmadan görevlerinizi tamamlayarak çeşitli eşya ve ödüller kazanabilirsiniz.
 
Gelişmiş yetenek sistemi sayesinde seviye atladıkça yeni özellikler ve skillere sahip olacaksınız. Kıyafetlerinize sınıfına uygun seçtiğiniz taktirde daha fazla güçlenebilir, rakiplerinize karşı avantajlı duruma gelebilirsiniz. Oyunda bir de pet sistemi bulunuyor. 10.seviyeye ulaştıktan sonra başlangıç olarak 2 adet pet sahibi olabilirsiniz. Bu petleri savaşırken size yardımcı olması için kullanabilir, çeşitli eşyalarla güçlenmelerini sağlayabilirsiniz. 
 
Crystal Saga
 
Kristal Kanatlar'ın en güzel özelliklerinden birisi de AFK modu. AFK modunu kullanarak bilgisayar başında olmasanız bile yaratıkları öldürmeye devam edebiliyorsunuz. Birçok ayarın yapılabildiği bu modda saldırı yapılacak yaratıkları, hangi skill ile saldırı yapılacağını, hangi durumlarda iksir kullanılacağını belirleyebiliyor ve dilerseniz yaratıklardan düşen eşyaların otomatik toplanmasını sağlayabiliyorsunuz.
Crystal Saga Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Crystal Saga Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın