Seafight kayıt ol
  • 3.0 (21 oy)
  • Grafikler: Düşük
  • Yaş: 7+
  • Exp. Oranı: Düşük
  • Dil: Türkçe
  • Oynanabilirlik: Yüksek
  • Boyut: -
  • Türü: Savaş
  • Kategori: Browser
  • Yayımcı: Bigpoint
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Seafight kayıt ol, Seafight oyna, Seafight video, Seafight üye ol, Seafight nasıl oynanır, Seafight kaydol, Seafight Türkiye, Seafight tr, Seafight online, Seafight rehberi, Seafight genel bilgiler, Seafight bilgi, Seafight resimleri, Seafight trailer, deniz savaşı, korsanlık oyunu

Yaşadığın dünyada hayalkırıklığına uğramış ve hiç şansı dönmemiş bir şekilde, bir akşam limana gidip küçük bir gemide çalışmaya karar veriyorsun. O akşam hemen denizlere açılmak ve acılar dolu geçmişini geride bırakmak istiyorsun ki, bu senin için yeni bir hayat ve heyecan anlamına gelecektir.

Seafight

Ama hayallerin beklediğin gibi gelişmedi.

Denize açıldığınızdan birkaç saat sonra korsanlar gemiye saldırdı. "Korsanlar" diye bağrıyorsun fakat zaman çok geç …

İlk top güllesi, tuzlu su yüzünden çürümeye yüz tutmuş yelken direğini parçalar. Parçalanan tahtalar yüzünde uçuşurken, sen yere düşüp bayılıyorsun.

Gemi korsanlar tarafından ele geçirilir ve mürettebatın çoğu öldürülür - geri kalan kısım ise köle olmak mecburundadır. Sen ise halen kanlı başın ile yerde yatmaktasın. Bu ise senin şansındır, çünkü seni ölü sanıp yerde bırakırlar.

Uyandığında geride bir tek yaşayanın sen olduğunu görüyorsun. Mürettebat ya ölmüş yada esir düşmüş. Elinde hayatınddan ve bu küçük gemiden başka birşey kalmamıştır. Artık yapacak tek şey kendi geminin kaptanı olmandır.

Artık kendi geminin kaptanısın, macera dolu denizlerde yelken açıp tehlikeli ve korkulan bir korsan olarak adını duyurmak artık elinde.

Seafight

HARİTA
Seafight oyununda en önemli olan haritayı doğru kullanabilmektir. Açılan PopUp (açılan) pencersi oyunun oynanacağı haritayı ve haritanın kenarındaki rakam ve sayılar navigasyonu belirleyecektir.

Saç alttaki küçük harita
Sağ alttatki küçük harita oyunun oynandığı haritayı tam olarak gösterir. Yeşil nokta geminin bulunduğu yeri, kırmızı nokta ise diğer oyuncuların yerini gösterir.

Harita üzerinde gösterilmeyen gemilerde bulunmaktadır. Bunlar oyun tarafında geliştirilmiş gerçek oyuncu olmayan düşmanlardır bu gemileri ele geçiremzsin ama yok ederek altın elde edebilirsin.

Küçük harita üzerinderki Kareyi hareket ettirerek gitmek istediğin yerleri daha çabuk görebilme şansına sahib olursun.

Haritanın kenarındaki rakam ve sayılar koordinatları gösterir. örneğin 1/2 burada ilk rakam harita seviyesinin ikinci numara ise harita numarasını belirler.
Gemiye butonu seni doğrudan gemine götürür.

Çıkış oyundan çıkabilmenin şartları vardır birinicisi saldırıya uğramaman lazım ikincisi kimseye saldırmaman lazım.

Eğer oyundan çıkmak istiyorsan çıkış tuşuna basarak 30 saniye içinde oyundan çıkabilirsin.

Önemli:Çıkış esnasında saldırıya uğrarsan saldırıya cevap vermen lazım bu yüzden oyundan çıkamazsın.

Harita üzerindeki şeyler.
Gerçek düşmanlarından ayrı olarak oyunun ürettiği düşmanlar ve canavarlar vardır. Oyunda sadece düşman kovalaman gerekmez istersen hazine avıba çıkıp servetini geliştirebilirsin.

Ama tabii altına ulaşmanın en kolay yolu canavarları öldürmekten geçer.

Seafight

Seafight Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Seafight Facebook Duyuruları:

Seafight Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın