Evony kayıt ol
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Evony kayıt ol, Evony oyna, Evony video, Evony üye ol, Evony nasıl oynanır, Evony kaydol, Evony Türkiye, Evony tr, Evony online, Evony rehberi, Evony genel bilgiler, Evony bilgi, Evony resimleri, Evony trailer
Ortaçağ döneminde geçen gerçek zamanlı strateji (MMORTS) oyunu Evony yenilenen arayüzü ve içeriğiyle  "Evony Age II" olarak yoluna kaldığı yerden devam ediyor. Geliştiricisi ve yayıncısıyla aynı adı taşıyan oyun dünya çapında 18 milyonun üzerinde kullanıcıya sahip.
 
Oyuna başladığınızda henüz savunmasız olduğunuz için 7 günlük çaylak koruması altına alınıyorsunuz. Bu süre boyunca köyünüze yeni binalar inşa edip, teknoloji araştırmaları yaparak saldırı ve savunma birimleri üretebilir, rakiplerinizle savaşa girecek seviyeye gelebilirsiniz.
 
Evony
 
Altın, yemek, odun, taş ve demir olmak üzere 5 farklı kaynağın yer aldığı Evony Age II'de odun, taş ve demiri bina, çeşitli birimler ve araştırmalarda hammadde olarak, yemeği ordu ve halkınz için besin kaynağı olarak altını ise bir çok üretimde para olarak kullanıyorsunuz.
 
 
Evony Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Evony Facebook Duyuruları:

Evony Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın