Rising Cities kayıt ol
Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Rising Cities kayıt ol, Rising Cities oyna, Rising Cities video, Rising Cities üye ol, Rising Cities nasıl oynanır, Rising Cities kaydol, Rising Cities Türkiye, Rising Cities tr, Rising Cities online, Rising Cities rehberi, Rising Cities genel bilgiler, Rising Cities bilgi, Rising Cities resimleri, Rising Cities trailer
Bigpoint'in yeni tarayıcı oyunu Rising Cities'de atıl durumdaki bir şehrin belediye başkanı olarak oyuna başlıyorsunuz. Amacınız yaşanmaz durumdaki bu şehri en iyi şekilde düzenleyip yeniden yapılandırarak insanların hizmetine açmak ve  daha fazla insanın şehrinizde yaşamasını sağlayıp bu küçük şehri bir metropole dönüştürmek.
 
Rising Cities

Cities'de belediye başkanlığı yapmak göründüğü kadar kolay değil. Mühendislik, mimarlık ve yöneticilik gibi bir çok yeteneğe sahip olmalı ve bu yeteneklerini en iyi şekilde kullanmalısın. Evler yaparak insanların şehre gelmesini sağlamalı, etraftaki çöp ve döküntüleri temizlemeli, çeşitli yaşam alanları inşa ederek halkının refah seviyesini yükseltmelisin. 

Rising Cities

Tüm bunları yapabilmek için çok miktarda kaynağa ve paraya ihtiyacın olacak, bunun için çeşitli endüstri ürünleri üreterek ve yapmış olduğun evleri kiraya vererek kazanç elde edebilirsin. Halkını nekadar memnun edersen okadar çok zenginleşir ve şehrini okadar çok büyütebilirsin. Bu yüzden eğlence merkezleri, yeşil alanlar, pazar gibi insanların ihtiyaçlarını giderebilceği alanları da inşa etmeyi sakın unutma.
Rising Cities Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Rising Cities Facebook Duyuruları:

Rising Cities Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın