Sokak Çeteleri kayıt ol
  • 2.7 (59 oy)
  • Grafikler: Orta
  • Yaş: 18+
  • Exp. Oranı: Orta
  • Dil: Türkçe
  • Oynanabilirlik: Orta
  • Boyut: -
  • Türü: Aksiyon / Flash
  • Kategori: Browser
  • Yayımcı: XS Software
Metin2 oyunu oynaMetin2 Shakes & Fidget oyunu oynaShakes & Fidget Goodgame Empire oyunu oynaGoodgame Empire Goodgame Empire: World War III oyunu oynaGoodgame Empire: World War III Big Farm oyunu oynaBig Farm World of Tanks oyunu oynaWorld of Tanks Goodgame Gangster oyunu oynaGoodgame Gangster Fishao oyunu oynaFishao
Etiketler: Sokak Çeteleri kayıt ol, Sokak Çeteleri oyna, Sokak Çeteleri video, Sokak Çeteleri üye ol, Sokak Çeteleri nasıl oynanır, Sokak Çeteleri kaydol, Sokak Çeteleri Türkiye, Sokak Çeteleri tr, Sokak Çeteleri online, Sokak Çeteleri rehberi, Sokak Çeteleri genel bilgiler, Sokak Çeteleri bilgi, Sokak Çeteleri resimleri, Sokak Çeteleri trailer

Tüm eski şefler düşürüldü ve yenilerin, güçlerini kanıtlamak için zamanı geldi. Tüm yeni gangsterler, onların yerine geçmek ister, ancak mafyanın babası sadece bir kişi olabilir. En iyi olduğunu kanıtla - Mafya Babası sen ol! İşin zor, ancak şimdi sokakları yönetmek için tam zamanı!

Orjinal adı Street Mobster olan Sokak Çeteleri oyunu, sokaklarda yaşanan amansız mücadeleyi ekranlara taşıyor.

Sokak Çeteleri


Nasıl geliştirebilirim (suç, para, risk ve saldırı)

Kendi Bölgene yada başkasının Bölgesine girdiğin zaman orada yapabileceğin suçları araştır. Para, güç, intelekt ve riskin ne kadar olduğuna bak! Riskte çok dikkatli olmalısın. Ne kadar çok risk alırsan o kadar çabuk hapise düşersin. Bölgende oluşabilecek suclara karşı dikkat et. Saygısı seninkine yakın olan oyuncuların bölgelerindeki suçlara inceleneb senin yararına olur. Diğer bölgelerdeki risk ve para sana cazip gelirse oralardada suçlar işleyebilirsin yeterki gerekliatak gücü sende bulunsun.

Güç ve beceri

Yeterli güce sahip oladığın için başlangıçta savaşa girme; girdiğin savaşı kazansan bile
sokkalrda işlediğim suçlardan daha az karlı çıkarsın.

Oyunun başlarında kullanılabilecek en güzel arçlar Driver(geçen süre içinde riski daha hizli düşürür) ve Kurnaz (yakalandiginda rakibe risk yükler). Driver'i kullanabilmek için oyuncunun arabası olması gerekiyor, araban yoksa kara pazara bakabilirsin.

Paranı en önemlisi enerjini yükseltmek için kullan. Hızlı gelişmek için spor yapabilir yada eğitime gidebilirsin. Yeterince paran olduğu zaman her türlü işapabileceğin Ticarete veya Kara pazara girebilirsin (krediler sadece ticarette alınıp satılabilir).

Ve son olarak: Gerçek kişilerle rekabette olduğunu unutma. Kendini buraya kadar yazılanlarla sınırlandırma, her türlü taktiği dene.

Sokak Çeteleri

Harita - (Mahalle, Sokak)

Herhangi Bir Binanın Yada Cismin Üzeringe Geldiğinde Hakkında Bilgi Yazar, üzerine tıkladığınızdada ona ait bir menü açılır.

Binalar

Kendi Sokağında Parseller Satın Alabilirsin ve oralara bina inşa edebilirsin. Binaları Kısa Süreed İnşa Edebilirsiniz. Bu Oyuncunun Seviyesine Göre Değişir.

Binalar Belli Bir Dayanıklılığa Sahiptir. Gözünüz Binalarınızın Üstünde Olmalı Çünkü Her An Bir Düşmanınız Binanızı Yerle Bir Edebilir...

Sokak Çeteleri

Suçlar

Kendi Sokağında Diğer Gangsterlerin Sokağında Dilediğinde Suç İşleyebilirsin (farketmez) ve Nakit Kazanırken Aynı Zamanda Aranma Seviyende Yükselir yani Risk'te Kazanırsın.

Eğer Sokağında Fabrikalar Kurarsan onların Ürettiklerini Paraya Çevirebilirsin. Ve Yaptığın Barlardan da Para Kazanmalısın.

Muhasebeci - Eğer Sen Dükkanının Kendsinini Döndürecek Kadar Para Kazanamayacağınız Düşünüyorsan Ekstralarda Muhasebeci'yi kullanabilirsin. O Her oyun Günü Kaybın %50 sini sana geri verir.

Sokak Çeteleri Oyununa Kayıt Ol ve Oynamaya Başla!

Sokak Çeteleri Oyunu Yorumları:

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın