AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:15 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.4 ve üzeri
Geliştirici:AnyDesk Software GmbH
Güncellenme:10.06.2021

Android için AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi

Bilgisayarınızı, akıllı cep telefonu, tablet bilgisayar veya dizüstü bilgisayar ile azami bir hızda ve muhteşem bir kalite ile uzaktan kontrol edin. Tüm platformlar için VNC, uzaktan erişim ve uzaktan bakım ile ilgili diğer bilgileri anydesk.com internet sayfasında bulabilirsiniz. Windows, macOS, Linux, Android ve iOS.

Avantajlar:

Hızlı: AnyDesk diğer uzaktan kontrol ve uzaktan bakım yazılımlarından daha hızlıdır. Bu sayede, tamamen yeni masaüstü uzaktan erişimleri sağlamak mümkündür: video kesme, resim düzenleme, bilgisayar yönetme, çevrim içi ekip çalışması için...

Güvenli: AnyDesk ile bilgisayar uzaktan kontrol, çevrim içi bankacılık, TLS 1.2 ile şifreleme, 2048-Bit RSA Key Exchange ve Erlang teknolojileri gibi mükemmel bir koruma altındadır.

Makul: AnyDesk ile kişisel bilgisayarlara uzaktan erişim özel kullanımlarda ücretsizdir. AnyDesk ticari amaçlara yönelik olarak gizli ücretler içermeyen ama yine de tüm güncellemelere sahip şeffaf lisans modelleri sunmaktadır.

Kısa kullanma kılavuzu:
1. Bu uygulamayı akıllı telefona veya tablet bilgisayara kurun.
2. AnyDesk' i uzaktaki bir bilgisayarda başlatın. Bunun için, anydesk.com internet sayfamızdan program dosyasını bilgisayara indirin ve orada çift tıklayarak başlatın. Bu noktada size bilgisayarın AnyDesk-ID' si gösterilecektir.
3. Akıllı telefon veya telefonda uygulamayı açın ve oraya AnyDesk-ID' sini girin.

AnyDesk nedir?
Rakip ürünlerle ilgili olarak akıcı bir resim aktarımı sağladıkları iddia edilmektedir. Ancak çok hızlı bir uzaktan masaüstü uygulaması olan AnyDesk, bu sözü gerçekten yerine getirmektedir.

Stil sahibi bağımsızlık
AnyDesk, ilk uzaktan erişim uygulaması olarak, saatlerce akıcı bir şekilde ve yorulmadan uzaktaki bir kişisel bilgisayar üzerinde çalışabilmeyi sağlayan yeterli bir performansa sahiptir. Evdeki ya da ofisinizdeki kişisel bilgisayarın tüm programlarını, dosyalarını ve ayarlarını can sıkıcı ağ kurulumunu yapmaya gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Ve verileriniz nereye aitse orada kalır: kendi bilgisayarınızda.

Basit ortak çalışma
Birlikte daha fazlasına ulaşın! AnyDesk çevrim içi ortak çalışma için de çok uygundur. İki fare imlecinin opsiyonel olarak gösterilebilme özelliği sayesinde metinleri, resimleri ve diğer dokümanları birlikte düzenleme imkanı sağlanmış olur. Gayet kolay, hızlı ve dosyaları çevrim içi bir hizmete teslim etmek zorunda kalmadan...

Rahatça uzaktan bakım
Konforlu bir şekilde yardım etmek çok daha eğlencelidir. AnyDesk, uzaktan yönetmenin ve uzaktan desteğin yanı sıra çok daha fazla şeyi başarır. Bu ise, onun yalnızca bu alanda parlamayacağı anlamına gelir. Akıcı bir kullanım sağlarken, iş arkadaşınızın yazıcısının kurulumu veya pazarlama departmanının bilgisayarlarındaki yeni CRM araçlarının kurulumu da neredeyse kendiliğinden gerçekleşir.

Ekran yenileme hızı
AnyDesk yerel ağ ve birçok internet bağlantısı üzerinden saniyede 60 kare iletim yaparak, diğer uzak masaüstü uygulamalarıyla karşılaştırıldığında çok daha iyi bir performans sunar. Kişisel bilgisayar ekranlarının çok büyük bir kısmı saniyede 60 kare görüntüleme hızında çalıştığından, AnyDesk ile iletilen görüntülerde hareket akışı da mümkün olduğunca kesintisiz hale gelmiş olmaktadır. İşte bu sayede AnyDesk, kesintisiz çalışabilmenizi sağlar.

Gecikme
Uzaktaki bir masa üstünde çalışırken en düşük seviyede gecikme oluşması büyük önem taşır. Gecikme azaldıkça, kontrol edilen PC'nin komutlara verdiği reaksiyon da hızlanır. Yerel ağlarda AnyDesk programının gecikmesi 16 mili saniye gibi fark edilemeyecek bir seviyededir.

Veri trafiği
Uzak Masaüstü uygulamasının internet bağlantısı üzerinden kullanılması durumunda belirleyici olan mümkün olan en yüksek bant genişliği değeridir. Bu durum özellikle, UMTS gibi mobil internet bağlantıları üzerinden yapılan çalışma için geçerlidir. AnyDesk bant genişliği verimi mevcut bant genişliğinin 100 kB/s kısmını kullanarak akıcı işlemlerin gerçekleştirilmesini mümkün kılar.

AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi - QR Kodu

Android AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi QR Kod

Android için AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Ekran Görüntüleri

AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Resimleri

Android için AnyDesk Uzaktan PC Yönetimi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın