Big Farm: Mobile Harvest Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Goodgame Studios
Güncellenme:16.10.2023

Android için Big Farm: Mobile Harvest

George Amca sana eski bir çiftlik hediye ettiğinde, çiftçilik becerilerini geliştirip yabani bir tarlayı meyve veren bir işletmeye çevirme zamanı gelmiştir. Ek, biç, tarlalarına ve tüm hayvanlarını bak. El yapımı ürünlerini organik pazarda satarak işletme becerilerini ispatla. Her türlü tarla, ahır ve üretim binaları inşa et ve çiftliğini büyüleyici dekorlarla süsle. Tüm zamanların en büyük çiftçisi olana kadar gelirlerini çiftliğini yükseltmek ve genişletmek için kullan!

Mutlu bir köy hayatı sür ve tüm köylülerle yakın arkadaş ol - Benny, Tessa ve onların tüm neşeli arkadaşlar seni bekliyor. Dünyanın dört bir yanından diğer çiftçilerle tanış ve Big Farm: Mobile Harvest topluluğunun sevilen bir üyesi ol. Onlara kooperatiflere katıl ve birbirinizi destekleyin.

Hasat yılı etkinliklerle dolu - köylülerin görevlerini takip et ve kendi çiftliğinin hikayesini yazmaya başla. Köylülerin bir peri masalı festivali organize etmelerine, görülen UFO'ların gizemini çözmelerine veya Noel moduna girmelerine yardım et. Hayallerinin çiftliğini kurmaya hazır mısın? 

Big Farm: Mobile Harvest - QR Kodu

Android Big Farm: Mobile Harvest QR Kod

Android için Big Farm: Mobile Harvest Ekran Görüntüleri

Big Farm: Mobile Harvest Resimleri Big Farm: Mobile Harvest Resimleri Big Farm: Mobile Harvest Resimleri Big Farm: Mobile Harvest Resimleri Big Farm: Mobile Harvest Resimleri Big Farm: Mobile Harvest Resimleri

Android için Big Farm: Mobile Harvest Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın