Car Race 3D: Car Racing Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Zego Studio
Güncellenme:05.12.2022

Android için Car Race 3D: Car Racing

EN ÜST DÜZEY CEP YARIŞÇISI...

Oynaması kolay, gerçek bir sürüş mücadelesi sağlayan, heyecan ve sonsuz çeşitlilik sunan, arabaları ve tehlikeli rakipleri soğutan, hepsi birkaç dakika içinde koşulabilen hızlı ve öfkeli yarışlarda bir yarış oyunu mu arıyorsunuz?

Araba Yarışı 3D: Araba Yarışı'nı cebinizde tutun ve her zaman, her yerde ve her yerde harika sürüş heyecanlarına anında erişebileceksiniz, hızla gelen bir dizi gerçeküstü ve test edici engele rağmen tekrar tekrar podyuma ulaşmaya çalışacaksınız. çılgın, renkli bir girdap içinde pistte sana.

NABIZ YARIŞINIZI ALMAK İÇİN...

Çok çeşitli farklı yüzeylere ve engellere sahip 33 benzersiz seviye, baş döndürücü hızda yarışmak için.

14 farklı neon aydınlatma tasarımına sahip rampalar ve tünellerle süslenmiş, farklı parkur özelliklerine ve zengin detaylı zeminlere sahip 7 farklı lokasyon

Oyundaki seviyelerde yarışırken toplayabileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz 7 klasik spor araba. Daha fazla para kazanmak için her yarışta zirveye çıkın, arabanızın motorunu en yüksek hız, hızlanma ve yol tutuşu için ayarlayın, heyecan verici aksesuarlar ekleyin ve sürüşünüzü gerçekten pezevenk etmek için 15 farklı boya işi arasından seçim yapın.

Yüksek performanslı motorların kükremesi, lastiklerin gıcırtısı ve çarpışan metalin gıcırtısı varken müziğe kimin ihtiyacı var? Yarış Master 3D'nin zengin ses dünyasının yanı sıra, basit ama çarpıcı grafikler ve pistten her döndüğünüzde veya gümbür gümbür bir şekilde durduğunuzda kemiklerinizi sallayacak muhteşem çarpışma efektlerinin keyfini çıkarın.

Araba Yarışı 3D: Araba Yarışı - Hızlı, öfkeli ve süper eğlenceli yarış

Bir sonraki köşede ne olduğunu gerçekten asla bilemeyeceğiniz bu gülünç derecede eğlenceli mobil yarış oyununda parmağınızı yerde tutun ve kesinlikle her şeye hazır olun. Sürüşünüze ince ayar yapın, ayağınızı gazda tutun, sonsuz çeşitli engellerden kaçın ve her zaman yeni ve beklenmedik bir şeyler sunan süper hızlı, süper heyecan verici, psychedelic yarışlarda eşit derecede çılgın rakiplerinizin yolundan çıkmaya çalışın. Hız ihtiyacını hissediyor musunuz?

Çılgınca olduğu kadar sezgisel olan bu bağımlılık yaratan gündelik sürüş oyununda hız, drama, harika arabalar ve çok daha fazlasını elde edeceksiniz.
Şimdi eğlenelim!

Car Race 3D: Car Racing - QR Kodu

Android Car Race 3D: Car Racing QR Kod

Android için Car Race 3D: Car Racing Ekran Görüntüleri

Car Race 3D: Car Racing Resimleri Car Race 3D: Car Racing Resimleri Car Race 3D: Car Racing Resimleri Car Race 3D: Car Racing Resimleri Car Race 3D: Car Racing Resimleri Car Race 3D: Car Racing Resimleri

Android için Car Race 3D: Car Racing Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın