Cellograf Fotograf Baski Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:17 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Başarı Mobile
Güncellenme:22.01.2019

Android için Cellograf Fotograf Baski

Cepten fotoğraf baskısı yaptırmak bu kadar kolay!

Cellograf, Android cihaz kullanıcılarının cep telefonu ile çektikleri fotoğraflardan baskı yaptırmalarını sağlayan bir fotoğraf baskı servisidir.

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak farklı boyutlarda fotoğraf kâğıdına baskı yaptırabileceğiniz gibi; fotoğraflarınızı kaliteli çerçeveler ile sipariş edebilir veya kanvas, yap-boz, magnet gibi farklı mecralara da bastırabilirsiniz.

Fotoğraf baskılarınız kapınıza kadar gelsin!

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisini kullanarak cep telefonunuzun galerisinde bulunan fotoğrafları kolayca ve güvenli şekilde bastırabilir, istediğiniz adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Böylece fotoğraflarınızdan kendinize baskı yaptırabileceğiniz gibi, sevdiklerinize hediye olarak da yollayabilirsiniz. Tatiller, doğum günleri, yıl dönümleri, bayramlar: Sevdiklerinizi mutlu etmek mi istiyorsunuz? Yapmanız gereken tek şey Cellograf’a girip sevdiklerinizle birlikte olan fotoğraflarınızı seçip bastırarak onlara göndermek.

TEMEL ÖZELLİKLER:

1. Fotoğraf kâğıdına, kanvasa, yap-boza, magnete fotoğraf bastırabilirsiniz.
2. Farklı boyutlarda fotoğraf baskısı yaptırabilirsiniz.
3. Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları küçük resimlerinden seçebileceğiniz gibi, büyüterek detaylarını görüp de seçebilirsiniz.
4. Cep telefonunuzun galerisindeki fotoğrafları baskı boyutuna uygun olarak kırpabilir ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.
5. Farklı fatura ve teslimat adresi girerek fotoğraflarınızı hediye olarak sevdiklerinize de gönderebilirsiniz.
6. Hediye mi göndereceksiniz? Dilerseniz fotoğraflarınızı kaliteli bir çerçeve ile sipariş edebilirsiniz.
7. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemeden fotoğraf baskı siparişi verebilirsiniz.

“Kolaylık” ve “Müşteri Memnuniyeti” en temel önceliklerimizdir. Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi hakkındaki her türlü öneri ve eleştirinizi [email protected]adresine gönderebilir veya 444 0 100’ü arayarak iletebilirsiniz. Fotoğraf baskıları beklentinizi karşılamıyor mu? Sorun değil. %100 iade garantimiz kapsamında hatalı fotoğrafları kargo ile ücretsiz olarak bize iade edebilirsiniz.

Cellograf, Cepte Fotoğraf Baskı Servisi kredi kartı işlemlerinizin güvenliği için anlaşmalı bankaların servislerini kullanmakta ve kredi kartı bilgilerinizi saklamamaktadır. Yine de kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor musunuz? Sorun değil. 70 TL’ye kadar vereceğiniz siparişleri mobil ödeme ile ödeyerek, ücreti cep telefonu faturanıza yansıtabilirsiniz.

Cellograf Fotograf Baski - QR Kodu

Android Cellograf Fotograf Baski QR Kod

Android için Cellograf Fotograf Baski Ekran Görüntüleri

Cellograf Fotograf Baski Resimleri Cellograf Fotograf Baski Resimleri Cellograf Fotograf Baski Resimleri Cellograf Fotograf Baski Resimleri

Android için Cellograf Fotograf Baski Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın