Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:5th Planet Games Development ApS
Güncellenme:03.10.2023

Android için Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run

Dünyanın en iyi futbolcularından biri olan Cristiano Ronaldo'nun yerinde olmak istemez miydin? Bu beceri ve dikkat gerektiren eşsiz oyunda, CR7 gibi Şut atmanın ve Koşmanın nasıl hissettirdiğini deneyimle! Facebook'a bağlan, en yüksek skorları almak için çabala ve bir de bakmışsın ki yarıştığın kişi gerçek Cristiano Ronaldo'dan başkası değil!


Turnuvalar

Dünyanın her yerinden arkadaşlarınla takım kur ve daima heyecanlı olan turnuvalarda lider takım olmak için yarış. En çok golü atarak takımının en değerli varlığı olduğunu kanıtla ve adını duyur.

Koş ve gol at

Bir takım oyuncusu olmak elbette keyifli ama gerçek forvetlerin hepsi bilir ki, söz konusu maç kazandıran golü atmak olduğunda tüm olay eşsiz becerilerinde biter. O yüzden sorumluluğu üstlen ve o müthiş şut için doğru noktada konumlandığından emin olurken, olabildiğince hızlı koş!

Hücum oyuncularından kaçın

Rakip savunma oyuncularının becerikli çalımlarından kaçınamadığın müddetçe, kaçmak ve şut atmak tek başına yeterli olmayacaktır. Gelen hücumların yolundan çekilirken hızlı ve kararlı ol ve aynı zamanda gözün golde olsun.

Özel güçlendiricilerden faydalan.

Engelleri parçalayarak ilerle ve yol boyunca toplanabilecek özel öğelerin yardımıyla bir dolu puan topla. Bu sayede liderlik tablolarında ilerleyebilir ve nihayetinde dünya çapında bir ün kazanabilirsin.

Sahada iyi görün

Eğer gerçek bir Cristiano Ronaldo hayranıysan, her yerde iyi görünmeyi sevdiğini ve buna futbol sahasının da dahil olduğunu bilirsin. Nike'ın orijinal giysi ve kıyafetlerinden oluşan muhteşem bir koleksiyondan seçim yaparak, ünlü futbolcu kadar şık görünebilirsin!

Her zamanki gibi, görüşlerini duymayı çok isteriz, bu nedenle, sürekli geliştirmelerimize yardımcı olmak üzere uygulamamızı inceleyip değerlendirmeyi unutma!

LÜTFEN DİKKAT: Gerçek parayla satın alınabilen bazı oyun öğeleri olsa da, Kick'n'Run oyununu indirmek oynamak ücretsizdir. Bu özelliği istemiyorsan, lütfen cihaz ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırak.

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run - QR Kodu

Android Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run QR Kod

Android için Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Ekran Görüntüleri

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Resimleri

Android için Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın