FIFA 17 Companion Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:ELECTRONIC ARTS
Güncellenme:24.10.2023

Android için FIFA 17 Companion

FIFA 17 Companion, FIFA 17 oyuncuları için bir çeşit mobil yardımcı uygulama olarak işlev görüyor. Eğer oyunu multiplayer şeklinde oynuyorsanız, bu uygulama kullanıcılara FIFA Ultimate Team’e erişim imkanı sağlıyor.

FIFA Ultimate Team aracılığı ile oyuncular takımlarını yönetebiliyor. Oyuncu transferleri gibi menajerlik işlemleri bu uygulama üzerinden yapılabilecek. Yani akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar üzerinden de takımınızı yönetmek mümkün olacak. Ancak tabii ki FIFA 17’de Ultimate Team için bu uygulamaya ihtiyaç yok. Sadece bir seçenek olarak düşünülebilir.

FIFA 17 Companion uygulaması Android, iOS ve Windows Phone platformlarına eş zamanlı olarak yayınlandı. Uygulamayı indirmek ücretsiz. Ancak kullanmak için FIFA 17 oyununu satın almış olmak gerekiyor. Uygulama çalışmak için en az Android 4.1, iOS 8.2 ve Windows Phone 8.1 sürümlerine ihtiyaç duyuyor.

FIFA 17 Companion - QR Kodu

Android FIFA 17 Companion QR Kod

Android için FIFA 17 Companion Ekran Görüntüleri

FIFA 17 Companion Resimleri FIFA 17 Companion Resimleri FIFA 17 Companion Resimleri FIFA 17 Companion Resimleri FIFA 17 Companion Resimleri FIFA 17 Companion Resimleri

Android için FIFA 17 Companion Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın