Peggle Blast Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:ELECTRONIC ARTS
Güncellenme:07.09.2023

Android için Peggle Blast

Biraz şans ve biraz yetenekle heyecan ve eğlence dolu Peggle Blast'ta en iyi atışını yap! Turuncu pegleri temizleyip bonus puanları götür, haftalarca yüzünü güldürecek stil vuruşları yap. Peggle Ustalarından işi öğren, onların güçlerini kullanarak peg patlatma yarışmalarında yüksek skorlar yap. Bejeweledâ„¢ ve Plants vs. Zombiesâ„¢in yapımcılarından çok özel, sevimli ve eğlenceli, yepyeni bir PopCap oyunu. Peggle'ın büyüsüne aşık milyonlara sen de katıl. Gözün yükseklerde olsun!

BASİT KONTROLLER
Kullanımı kolay kontroller ve değişken oyun mekaniğiyle bu keyfi istediğin zaman istediğin yerde yaşa. Bu, herkesin keyif alabileceği ama yalnızca sihirli kişilerin ustalaşabileceği, hayat dolu bir top-peg patlatma oyunu.

GÜLDÜREN TANSİYON
Çok önemli vuruşlar ve ucu ucuna ıskaladığın atışlarla heyecan ve keyiften zıp zıp zıpla. Patlayıcı bir eğlenceyi simgeleyen Extreme Fever'a ulaşmak için turuncu pegleri patlat. İlerlerken arkadaşlarınla kapış ve onlara harika hediyeler gönder! Peglere yapışan cüceler, düşen mücevherler, saatli bombalar, muhteşem artırmalar ve mükemmel gökkuşaklarıyla bu oyunda sıkılmak neymiş hiç bilmeyeceksin.

FANTASTİK BİR MACERA
Aralarında ahtapotun batık korsan gemisi Pearl ve Madame Batrina'nın mağara opera salonunun da bulunduğu parıltılı dünyalar içeren, sürekli değişen harika harita seni içine çekecek. Her atışta duyacağın bombastik oyun müzikleriyle etkisi daha da artan görkemli ödül kazanma anlarını yaşa ve bol bol kazan.

İŞİ BÜYÜLÜ USTALARDAN ÖĞREN
Gizemli Peggle Ustalarıyla tanış ve onların olağanüstü güçlerini (tek boynuzlu at Bjorn'un Super Guide'ı ya da Jimmy Lightning'in çılgın çoklu topu gibi) kullanmayı öğrenerek destansı skorlara imza at. Sonra da yeteneklerini Kötü Usta Fnord'a (Bjorn'ün kötü kardeşi) karşı test et. Nişan Al! Ateş Et! Puan Al!

Peggle Blast - QR Kodu

Android Peggle Blast QR Kod

Android için Peggle Blast Ekran Görüntüleri

Peggle Blast Resimleri Peggle Blast Resimleri Peggle Blast Resimleri Peggle Blast Resimleri Peggle Blast Resimleri Peggle Blast Resimleri

Android için Peggle Blast Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın