Depreme Yenilme Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:İstanbul Büyükşehir Belediyesi
Güncellenme:29.11.2022

Android için Depreme Yenilme

FEMA-154 Standartlarında belirtilen Sismik Bölge Derecelerinin değerlerine göre skor hesabı yapılması sonucunda belirttiğiniz binaya ait bir zarar görebilirlik raporu oluşturulabilirsiniz.

Depreme Yenilme Mobil Uygulaması ile binanıza ait noktayı harita üzerinde işaretleyerek, adres bilgileri, fotoğraf, yapım yılı bilgileri ile FEMA-154 standartlarına göre hazırlanmış görsellerden bina tipi ve varsa düşey düzensizlik ve plan düzensizliği bilgilerini seçebileceksiniz.
 
Uygulama, FEMA-154 Standartlarında belirtilen Sismik Bölge Derecelerinin değerlerine göre skor hesabı yapılması sonucunda binaya ait bir zarar görebilirlik raporu oluşturabilmesine imkan sağlamaktadır. Depreme Yenilme Mobil Uygulaması, üniversite iş birliği ile geliştirilmiştir. Bu uygulamanın amacı farkındalık oluşturmaktır.
 
Uygulama ücretsizdir ve herhangi bir kar amacı gütmemektedir. Bu uygulama herhangi bir sigorta amacı gütmemektedir. Sadece bilgilendirme amaçlı olarak kullanılmaktadır. Binanın deprem dayanıklılığını belirlemek için ileri seviye analizler gerekmektedir. Bu analizler konu uzmanları ile beraber yürütülmelidir.
 
Çevrenizdeki bina analizlerini görüntüleyebilmeniz için konum iznine ihtiyaç duyar.

Depreme Yenilme - QR Kodu

Android Depreme Yenilme QR Kod

Android için Depreme Yenilme Ekran Görüntüleri

Depreme Yenilme Resimleri Depreme Yenilme Resimleri Depreme Yenilme Resimleri Depreme Yenilme Resimleri Depreme Yenilme Resimleri Depreme Yenilme Resimleri

Android için Depreme Yenilme Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın