Dijital Operatör Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
Güncellenme:20.10.2023

Android için Dijital Operatör

Dijital Operatör’den cihaz satın alma, TL/paket yükleme, mobil fatura ödeme, kalan kullanım sorgulama, cihaz satın alma, Turkcell’e numara taşıma veya yeni hat için başvuru yapma gibi birçok işlemi yapabilirsiniz. Kısacası; ‘’Dijital Mağaza’’, ‘’İşlem Merkezi’’ ve ‘’Yardım’’ olarak 3 ana bölümden oluşan Dijital Operatör sayesinde onlarca işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Turkcell Uygulamalarını ve Size Özel Sunulan Cihaz Tekliflerini İnceleyebilirsiniz

‘’Dijital Mağaza’’ alanı üzerinden size özel olarak hazırlanan akıllı telefon ve akıllı saat ve daha birçok cihaz teklifini inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Turkcell uygulamalarını da aynı alanda görebilir, ilginizi çekenleri keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Tarifenizi Değiştirebilir ve Avantajlı Paketlerimizden Satın Alabilirsiniz

’Dijital Mağaza’’da size özel sunulan paket teklifleri ve uygulamaları inceleyebilir, size uygun olanları hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Faturasız hattan, Rahat ve faturalı paketlere hızlı ve kolay bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

TL ve Paket Yükleme İşlemlerinizi Kolayca Yapabilirsiniz

Kredi kartınız veya banka kartınızla hem kendiniz hem sevdikleriniz için TL ve paket yükleme işlemlerinizi kolayca ve güvenle yapabilirsiniz. Üstelik ‘’Dijitale Özel’’ kategorisindeki paketler yalnızca burada sizi bekliyor.

Turkcell Fatura Sorgulama ve Online Fatura Ödeme İşlemlerini Yapabilirsiniz

‘’Faturalarım’’ alanı üzerinden geçmiş ve güncel fatura bilgilerinizi görebilirsiniz. Dilerseniz Turkcell faturanızı da kolayca ve güvenli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Faturanız ile ilgili aklınıza takılan bir sorunuz olması halinde yapay zeka destekli Turkcell Asistan’a danışabilirsiniz

Turkcell Kalan Paket Sorgulaması Yapabilirsiniz

‘’Dijital İşlem Merkezi’’den hattınızda kalan bakiye, GB, SMS ve konuşma hakkı gibi detayları görüntüleyebilirsiniz.

Sahip Olduğunuz Tüm Ürün, Kampanya ve Servisleri Tek Ekranda Görebilirsiniz

‘’Ürünlerim’’ alanı üzerinden sahip olduğunuz tüm ürünleri ve bu ürünler hakkındaki detayları görüntüleyebilirsiniz.

Hattınızın Çekmediği Durumlarda Hızlı Yardım Alabilirsiniz

Telefonunuzun çekmediği durumlarda ‘’Dijital Yardım’’ alanından arama ve bağlantı kontrolü yaparak otomatik durum tespiti yapabilirsiniz. Sorununuzun devam etmesi halinde ise sorununuzu ve taleplerinizi bize uygulama üzerinden bildirebilirsiniz.

Evraklı Talep Oluşturabilir, Eksik evraklarınızı İletebilirsiniz

Evrak gerektiren talepleriniz ve eksik evraklarınız için evrak fotoğrafını çekebilir ve talebinizi uygulama üzerinden oluşturabilirsiniz. Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz taleplerinizin son durumunu da ‘’Bildirimlerim’’ alanında görebilirsiniz.

‘’Salla Kazan’’ ile Sürpriz Hediyeler Alabilirsiniz

Dijital Operatör üzerinden ‘’Salla Kazan” kampanyasına katılabilir; her hafta internet, dakika, dijital servisler gibi birçok sürpriz hediye kazanabilirsiniz.

‘’Hediye Havuzu’’nda Tüm Hediyelerinizi Görebilirsiniz

Halihazırda kazandığınız ve kazanabileceğiniz mobil internet, dakika ve diğer hediyeleri ‘’Hediye Havuzu’’nda görebilirsiniz. Hediyelerinizi istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilir ve dilerseniz sevdiklerinizle de paylaşabilirsiniz.

Kişiye Özel Uyarılar, Hatırlatmalar ve Bildirimler Alabilirsiniz

Dijital Operatör’de doğum günü, Turkcell yıldönümü gibi özel günlerinize yönelik kutlamalar; son ödeme tarihi geçen faturanız, kontrat bitiş tarihiniz ve daha birçok konu ile ilgili hatırlatmalar yapılır. Öte yandan yine size özel tekliflerimizle ilgili bildirimler alırsınız.

Turkcell’li Olmayanlar da Turkcell Fırsatlarından Yararlanabilir

Diğer operatör kullanıcıları ‘’Dijital Mağaza’’dan diledikleri cihazları, aksesuarları ve birçok servisi Turkcell avantajlarıyla satın alabilirler. Turkcell’li sevdikleri için TL ve paket yükleyebilir, onlara küçük sürprizler yapabilirler. Turkcell’e geçiş yapmak isteyenler numara taşıma ya da yeni hat için başvurularını Dijital Operatör üzerinden hızlıca yapabilir ve yeni hatlarını adrese teslim alabilirler.

Dijital Operatör - QR Kodu

Android Dijital Operatör QR Kod

Android için Dijital Operatör Ekran Görüntüleri

Dijital Operatör Resimleri Dijital Operatör Resimleri Dijital Operatör Resimleri Dijital Operatör Resimleri Dijital Operatör Resimleri Dijital Operatör Resimleri

Android için Dijital Operatör Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın