eScan Mobil Güvenlik Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:18 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:MicroWorld Tech Inc
Güncellenme:04.12.2020

Android için eScan Mobil Güvenlik

Android için eScan Mobil Koruma özel olarak android tabanlı cihazlarınızı virüslerden, kötü amaçlı yazılımlardan, trojanlardan ve diğer güvenlik tehditlerinden korumak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda bu cihazların içindeki gizli bilgilerinizi de korur.

Etkili Gerçek Zamanlı Tarama
Android için eScan Mobil Koruma cihazınızı gerçek zaman temellerinde tarar ve kötü amaçlı yazılımlara, trojanlara ve diğer siber güvenlik tehditlerine karşı koruma sağlar. Mobil cihazınıza yeni indirdiğiniz ve kurulumunu yaptığınız uygulamaları otomatik olarak tarar, böylece android tabanlı cihazınızın istenmeyen kötü amaçlı yazılımların zararlarından korur.

Arama ve SMS Filtresi
Android için eScan Mobil Koruma, Beyaz Liste eve Siyah Liste'de ayarlanan parametreler doğrultusunda aramaların ve SMS'lerin içeriğini filtreleme olanağını sunar. Kullanıcı, belirtilen numaralardan belirli sözcük grubu/kelime/anahtar kelimelere göre gelen aramaları ve SMS'leri bloke edebilir.
Beyaz liste özelliği altında, cihaza gelecek aramalarda sadece beyaz listedeki aramalar ve mesajlar izinlidir, diğer aramalar ve mesajlar bloke edilir.
Siyah liste özelliği altında, cihaza gelecek aramalarda siyah listeye eklenmiş aramalar hariç bütün aramalar ve mesajlar izinlidir.

Kişileri ve SMS'leri Yedekleme ve Yeniden Yükleme
Android için eScan Mobil Güvenlik hafıza kartındaki bütün kişilerin ve SMS'lerin yedeğini alma özelliğine sahiptir. İhtiyaç olduğunda, yedeklenmiş bilgiler kolayca yeniden yüklenebilir.

Etkili Web Kontrolü ve Ebeveyn Kontrolü
Android için eScan Mobil Koruma size ileri derecede web koruma ve android tabanlı mobil cihazınızın korumasına artı bir katman sağlayan ebeveyn kontrolü olasılıklarını sağlar. Kullanıcı, androidin varsayılan web sağlayıcısını kullanırken gezilen web sitelerini algılar ve kategorilere ayırır ve gerçek zamanda kötü amaçlı yazılımları etkilediklerini ve kimlik avlarını bloke eder, böylece gelişen siber tehditler karşısında android tabanlı cihazınızı güvenli bir şekilde korursunuz. Buna ek olarak, cihazda kurulu olan diğer sağlayıcılara girişe de kısıtlama getirir. Tehditleri ve bozulmaları önlemek için, kullanıcının, cihazda kurulu olan diğer web sağlayıcılarına girişine izin verilmez.

Etkili Uygulama Kontrolü
Android için eScan Mobil Güvenlik, aksi belirtilmedikçe uygulamalara yetkisiz girişlerden koruma sağlayan Uygulama Kontrolü özelliği ile gelir. Varsayılan olarak, bütün indirilen uygulamalar bloke edilir ve bu uygulamalara girişe sadece eScan Mobil Güvenlik şifresi girildiğinde izin verilir.

Zamanlanmış Tarama
Android için eScan Mobil Koruma, android tabanlı mobil cihazınız için zamanlanmış tarama olanağı sağlar, böylece gelişen siber güvenlik tehditlerine karşı en iyi korumayı sağlar. Zamanlanmış taramalar, dahili veya harici diskteki bütün dosya/klasörlerin veya bütün cihazın taramasının sizin istediğiniz zamanda arka planda gerçekleşmesidir.

Kullanıcı Dostu Ara yüz
Android için eScan Mobil Koruma, acemi ve uzman kullanıcıların ihtiyaçlarını aynı anda karşılamayı amaçlayan bir tasarıma sahip olan trend bir Grafiksel Kullanıcı Ara yüzüne sahiptir. Kullanımı kolay ve basit olan parlak sezgisel tasarımı vardır. eScan Mobil Koruma çalışmak için çok az bir hafıza alanına ihtiyaç duyar ve mobil cihazınızın performansını etkilemez.

7x24 Bedava Online Teknik Destek
eScan, e-posta, canlı sohbet ve forumlar aracılığıyla müşterilerine uzmanlar tarafından sağlanan gece gündüz fark etmeden 7x24 BEDAVA online teknik destek sağlar.

eScan Mobil Güvenlik - QR Kodu

Android eScan Mobil Güvenlik QR Kod

Android için eScan Mobil Güvenlik Ekran Görüntüleri

eScan Mobil Güvenlik Resimleri eScan Mobil Güvenlik Resimleri eScan Mobil Güvenlik Resimleri eScan Mobil Güvenlik Resimleri eScan Mobil Güvenlik Resimleri eScan Mobil Güvenlik Resimleri

Android için eScan Mobil Güvenlik Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın