Microsoft Family Safety Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:
Güncellenme:01.07.2022

Android için Microsoft Family Safety

Microsoft Family Safety, ailenizle birlikte sağlıklı alışkanlıklar edinmenizi, sevdiklerinizi dijital ve fiziksel güvenlikle korumanızı sağlar. Çocuklarınıza öğrenme ve büyüme özgürlüğü verirken ailenizin güvende olduğunu bilirsiniz.

Çocuklarınızın internette gezinmesi için güvenli bir alan oluşturun. Uygunsuz uygulama ve oyunları filtrelemek, çocukların Microsoft Edge'de çocuklara uygun sitelerde gezinmesini sağlamak için ebeveyn denetimleri ayarlayın.

Çocuklarınızın ekran süresi etkinliklerini dengelemesini sağlayın. Android, Xbox veya Windows'da belirli uygulama ve oyunlar için sınırlar belirleyin. Xbox ve Windows'da tüm cihazlar için ekran süresi sınırları ayarlamak üzere cihaz yönetimini kullanın.

Ailenizin dijital etkinliklerini daha iyi anlamak için etkinlik bildirimini kullanın. Çocuklarınızın etkinliklerini haftalık bir e-postada görerek çevrimiçi etkinlikleri hakkında konuşun.

Ailenizin nerede olduğu hakkında bilgi sahibi olmak için konum paylaşımını kullanın. Ayrıca, iş ve okul gibi sık ziyaret edilen yerleri kaydedin.

Microsoft 365 Aile aboneliğiyle birisi bir yerden ayrıldığında veya bir yere vardığında konum uyarıları alın ve daha iyi sürüş alışkanlıkları için sürüş güvenliğini kullanın. Sürüş sırasında telefonlarını kaç kez kullandıkları, en yüksek hızları ve kaç kez sert fren yaptıkları da dahil, ailenizin yolda nasıl olduğu hakkında içgörüler alın.

Microsoft Family Safety özellikleri:

Etkinlik raporları: Sağlıklı dijital alışkanlıklar geliştirin
o Ekran süresi ve çevrimiçi kullanım etkinlik günlüğü
o Haftalık e-posta etkinlik raporu

Ekran süresi: Dengeyi bulun
o Xbox, Windows, Android'de ekran süresi uygulama ve oyun sınırları
o Xbox ve Windows'da ekran süresi cihaz sınırları
o Çocuğunuz fazla zaman isterse bildirim alın

İçerik filtreleri: Güvenle keşfedin
o Microsoft Edge'de çocuk dostu gezinme için web filtreleri
o Uygunsuz uygulama ve oyunları engelleyin

Aile konumu özellikleri: Aile üyelerini bulun
o GPS aile konumu izleyicisi: Sevdiklerinizi bulun
o Sık ziyaret edilen yerleri kaydedin

Sürüş güvenliği: Sürüş alışkanlıklarını iyileştirin
o En yüksek hızı, sert frenlemeyi, hızlanmayı, telefon kullanımını görmek için sürüş raporları
o Sürüş rotasındaki olayları görmek için sürüş geçmişi

Gizlilik ve izinler

Gizliliğiniz bizim için önemlidir. Ailenizi güvende tutmanızı sağlayan veri ve bilgileri korumak için sürekli çalışıyoruz. Örneğin, konum verilerinizi sigorta şirketlerine veya veri aracılarına satmıyor, onlarla paylaşmıyoruz. Verilerin nasıl ve neden toplanıp kullanıldığı konusunda size anlamlı seçenekler sağlıyor, siz ve aileniz için doğru seçimleri yapmanızı sağlayan bilgileri veriyoruz.

Çocuğunuzun izniyle Microsoft Family Safety; erişilebilirlik, uygulama kullanımı ve cihaz yöneticisi hizmet izinlerini kullanarak etkileşim verileri toplayabilir. Bu, şunları yapmamızı sağlar: uygulamayı ne zaman kullandıklarını bilmek, onlar adına bir uygulamadan çıkmak veya izin verilmeyen uygulamaları engellemek.

Abonelik ve Sorumluluk Reddi

Konum uyarılarını etkinleştirmek ve güvenlik özelliklerine erişmek için uygun bir Microsoft 365 Aile aboneliğiyle eksiksiz Microsoft Family Safety deneyiminden yararlanın; diğer özellikler ücretsizdir, uygulamayla indirilebilir. Konum izleme ve sürüş güvenliği, konum izinlerinin etkin olmasını gerektirir; sürüş güvenliği yalnızca ABD, Birleşik Krallık, Avustralya, Kanada, Belçika, Brezilya, Almanya, İtalya, Meksika, Polonya, İspanya ve İsviçre'de kullanılabilir.

Bu uygulama, Microsoft veya üçüncü taraf uygulama yayımcısı tarafından sağlanır; ayrı bir gizlilik bildirimi ile hüküm ve koşullara tabidir. Bu mağazanın ve bu uygulamanın kullanımıyla sağlanan verilere Microsoft veya üçüncü taraf uygulama yayımcısı tarafından erişilebilir; bu veriler uygun şekilde ABD'ye ya da Microsoft'un veya uygulama yayımcısının ve bunların bağlı kuruluşlarının veya hizmet sağlayıcılarının tesislerinin bulunduğu ülkelere aktarılabilir, burada depolanabilir ve işlenebilir.

Microsoft Family Safety - QR Kodu

Android Microsoft Family Safety QR Kod

Android için Microsoft Family Safety Ekran Görüntüleri

Microsoft Family Safety Resimleri Microsoft Family Safety Resimleri Microsoft Family Safety Resimleri Microsoft Family Safety Resimleri Microsoft Family Safety Resimleri Microsoft Family Safety Resimleri

Android için Microsoft Family Safety Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın