Windows Bağlantısı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Microsoft Corporation
Güncellenme:17.10.2023

Android için Windows Bağlantısı

Telefonunuzu seviyorsunuz. Bilgisayarınızı da. Telefonunuzda sevdiğiniz her şeye doğrudan bilgisayarınızdan anında erişin. Kullanmaya başlamak için Android telefonunuza Telefon Eşlikçiniz - Windows Bağlantısı uygulamasını yükleyin ve Windows 10 bilgisayarınızdaki Telefonunuz uygulaması ile ilişkilendirin.

Kısa mesajlarınızı kolayca yanıtlayın, favori mobil uygulamalarınıza* erişin ve telefon bildirimlerinizi bilgisayarınızda alın ve yönetin. Bilgisayarınızdan arama** yapıp alın ve aramalarınızı cihazlarınız arasında kolayca aktarın. Sevdiğiniz görüntüleri telefonunuz ve bilgisayarınız arasında paylaşabileceğiniz için fotoğraflarınızı kendinize e-posta ile göndermeye son verebilirsiniz. Ayrıca e-postanıza, çalışmanıza veya sunumunuza en son görüntülerden birini eklemek istediğinizde görüntüyü Telefonunuz uygulamasından bilgisayarınıza sürükleyip bırakmanız yeterlidir.


Telefon Eşlikçiniz özellikleri:
o Bilgisayarınızdan arama yapın ve alın
o Android telefonunuzun bildirimlerini bilgisayarınızdan yönetin
o Favori mobil uygulamalarınıza* bilgisayarınızdan erişin. Bilgisayarınızın büyük ekranını, klavyesini, faresini ve dokunmatik ekranını kullanmanın keyfini çıkarın.
o Kısa mesajlarınızı bilgisayarınızdan okuyun ve yanıtlayın
o Telefonunuzdaki fotoğraflara anında bilgisayarınızdan erişin

Yeni Microsoft uygulamalarını keşfedin
o Cihazlar arasından sorunsuz şekilde çalışmanıza yardımcı olan telefon ve bilgisayar uygulamaları bulun
o Daha üretken olmanıza, derslere odaklanmanıza, dünyadaki olaylardan haberdar olmanıza ve daha fazlasına yardımcı olan yeni Microsoft uygulamalarını keşfedin. Telefonunuz özellikleri, Android 7.0 veya üzerini çalıştıran Android telefonlarda kullanılabilir. Telefonunuz uygulamasını kullanarak Android Telefonunuzu bilgisayarınıza bağlamanız gerekir.

*Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi'ni çalıştıran bir Windows 10 bilgisayar gerektirir ve yalnızca seçili Android telefonlarda kullanılabilir. Android telefonun açık ve bilgisayarınızla aynı Wi-Fi ağına bağlı olması gerekir. Şu anda desteklenen telefonların bir listesi verilmiştir: https://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=2066472

**Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi'ni çalıştıran ve Bluetooth radyosu bulunan bir Windows 10 bilgisayar gerektirir.

Bu uygulamayı yükleyerek Kullanım Koşulları'nı https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=246338 ve Gizlilik İlkesi'ni https://go.microsoft.com/fwlink/?LinkID=248686 kabul etmiş olursunuz

Telefonunuz veya Telefon Eşlikçiniz uygulamasında ayarlarda "Geri bildirim gönder" ögesini seçerek ileride görmek istediğiniz özellikleri bizimle paylaşın.

Windows Bağlantısı - QR Kodu

Android Windows Bağlantısı QR Kod

Android için Windows Bağlantısı Ekran Görüntüleri

Windows Bağlantısı Resimleri Windows Bağlantısı Resimleri Windows Bağlantısı Resimleri Windows Bağlantısı Resimleri

Android için Windows Bağlantısı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın