Fetih 2: Sultanların İhtişamı Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:76 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:IGG.COM
Güncellenme:16.10.2020

Android için Fetih 2: Sultanların İhtişamı

Savaşlar, güzellikler, imparatorluk ve varisler. İmparatorluğunu görkemli tarihini sürdürmek için yeterince azimli misin? v2.1'de yepyeni bir Varis sistemi geliyor!

*Oyun Özellikleri*
1. Gerçek Zamanlı Strateji Savaş Modu
- Birliklerinin her birini doğrudan kontrol et! Marş! Saldır! Kuşat! Bütün aksiyonlar senin emrinin altında, düşmanlarına kök söktür! Ününü arttır!
- Savaşlara daha fazla taktik ve öğeler eklendi. Varil bombasını kullanarak düşmanın ön hatlarına ulaşımı kes ve ordusunu çökert.
- Sınırsız Birlik Hareketleri, dünya çapında milyonlarca oyuncuya karşı Gerçek Zamanlı Strateji savaşını ver! Savaşta her şey olabilir. Lonca arkadaşının kalesi ateşler içerisinde yanarken ne yapacaksın? Ona yardım etmek için seçkin takviye birliklerini gönderecek misin yoksa direkt taaruza mı geçeceksin? Büyük fatih, seçim senin!

2. Eşler ve Varisler
- Romantikleşmeye ihtiyacın mı var? Eşler'inle konuşarka, onlara hediyeler vererek, yemek yiyerek ve mini oyunlar oynayarak zaman geçir!
- Eşler'in ile Varis sahibi ol ve çocuklarını eğit. Büyüdüklerinde, diğer oyuncuların Varisleri ile onları evlendir ve güçlü ittifaklar kur!

3. Yepyeni Kahraman Sistemi
- Kahramanlar savaş için hazır! Kahraman formasyonlarını belirleyip onları savaşlara gönderebilir ve birliklerine liderlik etmelerini izleyebilirsin!
- Eşsiz atıf ve güçlü becerilere sahip farklı kahramanlar: Süvari, Piyade, Okçu ve Kuşatma Araçları gibi birliklere liderlik edebilir.
- Kretleri kullanarak kahramanlarını güçlendir. Kahramanlarından daha güçlü hiçbir şey olmadığını göreceksin.

4. Diyarın Gelişimine Tanık Ol
- Çölün ortasında bir vaha duruyor. Bu versiyonda, daha büyük bir şehir yöneteceksin. Fatih olarak, çevreyi keşfetmen ve bölgeni genişletmen gerekecek. Kaynaklar artık şehirde olmayacak, daha fazlasını bulmak için çevreyi keşfet!!!
- Güçlü bir ordunun temeli iyi yönetilen bir şehre dayanır! Kaynak topla, Birlik eğit ve Kahramanlar'ı topla!
- Müttefikler hayatta kalman için birer anahtar. Güçlü bir loncaya katıl ya da lonca oluştur. Lonca Kalesi'ndeki kaynak topla! Lonca arkadaşların ile etkileyici GvG savaşlarında, Vilayet Savaşları'nda, Saray Savaşı'ında ve İstilacı Üsleri'nde birlik oluştur! Takım çalışması başarının sırrıdır!
- Fetih Dünyası'nı oluşturan 6 Başkent ve 1 Saray için savaş! Güçlü Loncalar saygınlıklarını arttırmak için bu yerler için savaşacak!
- Gerçek bir fatih olduğunu kanıtla! Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı gibi rekabetçi savaş alanlarında kendini kanıtla!

5. Oyuncularla sohbet et
- İletişim kurmana yardımcı olacak harika sosyal özellikler! Gerçek zamanlı çeviri ile her yerden herkesle sohbet et! Krallık Sohbeti, Lonca Sohbeti veya kendine ait kişiselleştirilmiş bir sohbet grubu oluştur ve oyuncularla sohbet e! Konuşmalarına animasyonlar ile renk kat!
- Küresel mega sunucularımızda istediğin yere git! Gölgede kalarak kendini geliştir ya da oyuncularla dolu bir sunucuya giderek savaşını başlat. Seçim senin!

Facebook: https://www.facebook.com/ConquerorsFetih2/
Instagram: https://www.instagram.com/fetih2_tr/

Müşteri Hizmetleri:
[email protected]

Fetih 2: Sultanların İhtişamı - QR Kodu

Android Fetih 2: Sultanların İhtişamı QR Kod

Android için Fetih 2: Sultanların İhtişamı Ekran Görüntüleri

Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri Fetih 2: Sultanların İhtişamı Resimleri

Android için Fetih 2: Sultanların İhtişamı Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2020 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Reklam | Logo | Bize Ulaşın