Heroes of the Dark Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Gameloft SE
Güncellenme:17.01.2023

Android için Heroes of the Dark

Vampir, Kurtadam ve İnsan: Bu üç klik kontrolü ele geçirmek ve hayatta kalmak için karanlık bir çağda birbirine girdi. Yer almak istediğin kliği seç ve savaşa katıl.

Kasvetli Victoria dünyasında geçen Heroes of the Dark (HotD) çevrimiçi RPG oyunu keşfedilecek topraklar, çözülecek gizemler ve hakkından gelinecek canavarlarla dolu. Ama önce karanlığın kahramanlarını kendi saflarına katıp eğitmen gerek. Sadece bir kişi bu kahramanların büyü ve gücünü 5v5 savaşta kullanarak Tenebris'i sürüklenmekte olduğu korkunç felaketlerden kurtarabilir.

Malikaneni ve Maceranı Kişiselleştir


Stratejik RPG macerana kilidi açılmayı bekleyen kara büyü dolu gotik bir malikanede başlayacaksın. Gücün arttıkça malikaneni büyütebilirsin böylece İnsan, Kurtadam ve Vampir kliklerinden daha çok karanlığın kahramanı aynı çatı altında toplanabilir. Ama birliklerini bu hayatta kalma savaşına hazırlayıp uzak diyarlara fetih hareketleri düzenlerken, malikaneni istilacılardan korumak için savunmayı yükseltmeyi sakın ihmal etme.

5v5 Stratejik Hayatta Kalma Savaşı


Bir sürü muhteşem kahramanı kendi saflarına çekmen yetmez, bu bir hayatta kalma savaşı! Eşsiz Kurtadam, İnsan ve Vampir kahramanlarla soluk kesen 5v5 savaşlara takımlar oluştururken HotD sana derin stratejik hamleler tasarlama imkanı sunuyor. Karanlığın kahramanlarıyla sınıfları arasındaki sinerjiyi keşfet, böylece düşmanları şaşırt, görülmemiş büyüler yap ve dehşet yarat!

Canlı Çevrimiçi RPG Oyunu


HotD ile aksiyon hiç bitmiyor! Gerçek zamanlı çevrimiçi bir oyun olduğundan sen uyurken bile kudretin artar ve dünya dönmeye devam eder. Kahramanlarını şimdi zindana keşfe gönderip buldukları hazinelere daha sonra göz atabilirsin. Bu arada baskınları savuşturmak için müttefiklerinin arkasını kolla.

Kahramanlarla savaşan Arkadaş ve Müttefikler


Diğer HotD oyuncularıyla kudretli ittifak ve stratejiler oluşturdukça topyekun ittifak savaşları açabilir, 5v5 savaşlarda rakiplerini alt edebilir ve efsaneleşen şöhretini duyurabilirsin. İşbirliği sayesinde tüm bölgeleri alabilir, büyü Kristalleri elde edebilir ve hatta bu RPG çevrimiçi oyunda kilit rol oynayan Heart of Tenebris'e büyük bir saldırı düzenleyip kontrolü ele geçirebilirsin.

Yasaklı Büyü ve Kanlı Bir Savaşın hikayesi


Ay parçalandığında parçaları dünyaya düştü ve Kurtadamlara görülmemiş bir güç bahşetti. Bunun üzerine Vampirler çareyi Tenebris'e kaçıp kendilerini şehrin hakimi ilan etmekte buldular. Boyunduruk altına aldıkları İnsanlar esaretten kurtulma umuduyla muhteşem bir teknoloji geliştirdi geliştirmesine ancak bu sefer de Vampirlerin izini süren Kurtadamlar bu yeni topraklara ayak bastı...
Tüm bunlara rağmen bu üç kliğin daha büyük bir tehlikeye karşı bir araya gelmesi gerekiyor; söz konusu tehlike dünyadaki canlı cansız tüm varlıkları tehdit eden gizemli bir silah.

Heroes of the Dark - QR Kodu

Android Heroes of the Dark QR Kod

Android için Heroes of the Dark Ekran Görüntüleri

Heroes of the Dark Resimleri Heroes of the Dark Resimleri Heroes of the Dark Resimleri Heroes of the Dark Resimleri Heroes of the Dark Resimleri Heroes of the Dark Resimleri

Android için Heroes of the Dark Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın