Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:30 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Play Words
Güncellenme:08.07.2019

Android için Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler

'Kelime Oyunu + Resimleri + Sözler' (What's the Word Pro + Pics + Words) bedava size 4 Resimleri 1 Kelime oynadım sonra Guess the Word ve diğer bulmaca oyunları veya zeka Guess gerekir sonraki en iyi şeydir! Beyin hücreleri egzersiz ve sadece bir daha geri gelmesini tutmak için daha fazla resim ve kelime dernekler ile Kelime Oyunu 2! Bir gelişmiş versiyonu Düzeyinin nihai çözüm - 16 resim ve beşinci birinden 4 kelime bil bakalım! Iyi ücretsiz zeka oyunu zaman öldürmek ve ton eğlenceli olması için! Ama dikkat  zaman kaybetmesine!

Dört seviyeleri ile Aşamaları!
Yeni seviyeleri ve aşamaları haftalık eklendi!
Doğru terim bil bakalım ve her alt düzey için üç para kazanmak!
Ipuçları / hileleri kullanmak için jeton yeterli sayıda alın: kaldırmak ve harfler ortaya!
Son kelime tahmin süper kullanın!
Eğer sıkışmış iseniz alt düzlemlere atla ve nihai çözümü tahmin etmeye çalışın!
Android için bu son derece eğlenceli bir dernek oyunu ile beyin düşünme alın!
Saatlerce eğlendirmek bütün aile için ücretsiz ve son derece bağımlılık yapan bir bulmaca oyunu!

Eğer akıl oyunları, logo oyunları, kelime oyunları, ya da zeka istiyorsanız, size kesinlikle denemelisiniz 'Kelime Oyunu + Resimleri + Sözler' - piyasada bir üst trend oyunu. Cep telefonu için ücretsiz indirin ve beyin hücreleri halen çalışmakta olmadığını kontrol edin. Kolay ve zor seviyeleri güzel bir karışımı zaman öldürmek ve mantık ve zeka test etmek için harika bir yol sunar. Bunu oynamak oldukça kolaydır: Her seviyede, size görmek dört fotoğraf için ortak bir ilişki tahmin etmek zorunda; dört düzeyleri geçti ve dört kelime tahmin ettik zaman, sahne nihai çözümü tahmin etmek zorunda. Zorlandığınız durumlarda, seviyeleri atlamak veya size yardımcı olacak ipuçları / hileleri kullanmak için para kazanmak - harf kaldırmak veya ortaya koymaktadır. Bazı düzeyleri basit ama diğerleri tamamlamak için oldukça zor olabilir. Ancak, bir şey kesin: Bu beyin teaser saat boyunca sizi meşgul edecek ve kesinlikle büyük bir zaman olacak!

"Kelime Oyunu" + Resimleri + Sözler ( What's the Word Pro + Pics + Words) ücretsiz cep telefonu için ve puanı yenmek için arkadaşlarınıza meydan. Mümkün olduğunca çok sayıda dernek olarak bul, en yüksek puanı ayarlamak için deneyin ve bu çok bağımlılık beyin teaser en iyi olduğunuzu kanıtlamak. , Trivia oyun ve ücretsiz sınavlar 'Friends Kelimeler' ekleyin ve eğlence garanti!

Böyle Scrabble gibi "kelime oyunları" oynamak çevrenizdeki dünya hakkında öğrenme sırasında size beyin keskin tutmanıza yardımcı olabilir eğlenceli bir eğlencedir. Kendinizi güçlü problem çözme becerilerini geliştirmek için zorlu yaparken bir bulmaca gibi bir oyun tamamladığınızda, sözel yeteneği test edilir. Onlar da zor bir görevin tamamlanması ile birlikte başarı hissi yaşamak için harika bir yoldur. Bunlar genellikle bir eğlence kaynağı olarak ilgileniyoruz, ama aynı zamanda bir eğitim amaca hizmet bulunmuştur. Örneğin, küçük çocuklar doğal yazım gibi önemli dil becerilerini geliştirirken keyfi, alçakgönüllülükle gibi Hangman, "sözcük oyunuâ€� gibi rekabetçi oyun oynarken bulabilirsiniz. Onların zihin keskin tutar gibi Ya da, örneğin, bulmaca çözme yetişkinler için mükemmel bir eğlencedir.

Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler - QR Kodu

Android Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler QR Kod

Android için Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Ekran Görüntüleri

Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Resimleri Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Resimleri Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Resimleri Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Resimleri Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Resimleri

Android için Kelime Oyunu+Resimleri+Sözler Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2021 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın