Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Dil:Türkçe
Boyut:7.3 MB
Gerekli Sürüm:Android 4.1 ve üzeri
Geliştirici:Better Life - Health Apps
Güncellenme:27.01.2022

Android için Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu

Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu ideal gece filtresi (ışık ölçüm app'i), ekranlardan gelen mavi ışık dalgalarına karşı göz koruması sağlayan loş ışık (alacakaranlık) vermek için geliştirildi; uyku bozukluğunu gidererek insan sağlığına ideal gece görüşü sağlar. Gece Modu ışıktan koruma filtresi ile göz yorgunluğunu dindir, günlük ritmi bozan, uyuyamamaya ve yorgunluğa, kronik migrene, baş ağrılarına ve katarakta neden olan mavi ışık dalgasına karşı gözlerini koru.

Mavi ışık nedir?

Günlük ritmi bozan uyku hastalığına neden olan doğal ışık yansımasıdır. Kırmızı ışığın aksine, mavi ışık uyku hormonu melatoninin salınımını engeller, uykusuzluğa ve yorgunluğa neden olur. Retina sinirleri gece ışık yansıma filtresi kullanılmazsa tehlikeye düşerler.

Mavi ışık yansımasının olumsuz etkileri:

? Göz yorgunluğu
? Sarı nokta, glokoma ve katarakt riski
? Günlük ritmin bozulması, yorgunluk ve melatonin baskılanması
? Artan migren ve migrenle bağlantılı üç ikiz sinir oluşumu
? Sık baş ağrıları ve kronik baş ağrısı
? Uyku bozukluğu ve uyuyamama


Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu (ışık ölçüm app'i) ışık yansımalarını filtreler ve alacakaranlık gece modu sağlayan yardımcınız olarak gece cihaz kullanımlarında göz yorgunluğunu ve baş ağrılarınızı giderir. Sunduğu kırmızı ışık ile sarı nokta, glokoma, melatonin salgısının baskılanması ve uyku bozukluğuna neden olan mavi ışık dalgalarına karşı gözünüzü en iyi şekilde korur. Sarı nokta ve glokoma ciddi göz hastalıklarından olup sarı nokta hastalığının görüş kalitesini ciddi oranda azalttığı ve glokomanın körlüğe neden olduğu bilinmektedir. Katarakt genellikle yavaş ilerler ve hemen bu app'i kullanarak yorulan gözlerini alacakaranlık okuma ışığı seviyesi ile mavi ışıktan koruyun.

Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu'na (ışık ölçüm app'i) şunlar dahildir:

+ Kullanıma hazır mavi ışık filtreleri - Doğal mavi ışık dalgalarına karşı gözlerinizi koruyan gece modunu ve alacakaranlık (kırmızı ışık) kullanabileceğiniz 5 mavi ışık filtresinden birini seçin. Gece kullanımda gece filtresi ile göz yorgunluğunu, sarı nokta, glokama ve katarakt riskini ortadan kaldırır.

+ Gece modu filtrelerini düzenleme ve kaydetme - Yorgun gözlerinizi dinlendirmek için gece filtreleri oluşturup düzenleyin ya da gözlerinizi ve gün döngüsü ritmini korumak, uykusuzluğu, uyku hastalıklarını ve melatonin eksikliğini gidermek için gece filtreleri oluşturun.

+ Minimum sistem altında loşluk - "Loş" gece ekranını kullanıp gözlerinizi doğal mavi ışıktan koruyun. Kitap ışığı kırmızı ışık sağlayarak gece görüşlerindeki kronik baş ağrısını gidermek için idealdir.

+ Sıcaklık özelleştirmesi - "Sıcaklık" özelliğini kullanarak kırmızı ışık ayarları (gece modu) yapabilir veya mavi ışık filtrelerinize alacakaranlık ekleyebilirsiniz. Kırmızı ışık (alacakaranlık) renkleri, yorgun gözlerin dinlendirilmesinde mavi ışık filtresi olarak tavsiye edilir ve göz yorgunluğu, kronik migren ağrılarını hafifletme ve kronik yorgunluğun önüne geçmektedir.

+ Renk özelleştirmesi - "Renk" özelliğini kullanarak renk loşluğu, yoğunluğu ve gece ekranları için loş ışık ayarını düzenleyebilirsiniz. Gece filtresi göz koruması sağlar migren ağrılarını hafifletir.

+ KYM özelleştirmesi - "KYM" ayarı ile doğal ışık gece okuması filtresini özelleştirin. "K" - kırmızı ışık, "Y" yeşil ışık ve "M" mavi ışık. Melatonin salgısını attırın ve gece kitap ışığı ile gözlerinizi dinlendirin.

+ Otomatik filtre takvimi - Yansıma önleyici gece modu için süre belirleyin. Katarakt riskinin, uykusuzluk ve yorgunluğun önüne geçmek için geceleri mavi ışık filtresinin açık olacağından emin olun.

+ Güç kullanımını azaltın - Mavi ışık gece filtresi (ışık ölçüm app'i) gece güç kullanımını azaltır. Doğal ışık filtresi ile baş ağrısının ve uykusuzluğun önüne geçip gün döngüsünü iyileştirirken güç kullanımını azaltın.

Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu - QR Kodu

Android Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu QR Kod

Android için Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Ekran Görüntüleri

Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Resimleri

Android için Mavi Işık Filtresi - Migrene Karşı Gece Modu Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2022 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın