Opera Max - Veri yönetimi Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Samsung Max apps
Güncellenme:29.09.2023

Android için Opera Max - Veri yönetimi

Opera Max veri tsarrufu sağlar, veri kotanızı genişletir ve telefonunuzun veri tüketimi üzerinde size eşsiz bir kontrol olanağı sağlar. Bu veri yönetimi ve veri tasarrufu uygulaması 3G / 4G / LTE ve Wi-Fi veri kullanımını %50 oranında azaltır. Videolar, fotoğraflar ve en sevdiğiniz uygulamalarınız ve web sitelerindeki ortamları mobil ve Wi-Fi ağlarında sıkıştırarak veri tasarrufu sağlayın; hem de kaliteyi önemli ölçüde kaybetmeden. Opera Max ayrıca, haberiniz olmadan arka planda çalışmaya devam eden uygulamaları kapatmanızı sağlayarak akü veriden tasarruf sağlamanıza yardımcı olur. Ayrıca bunu, Wi-Fi'deyken uygulamalarınızın arka planda ne yaptığını daha iyi kontrol etmek için bir Wi-Fi yöneticisi olarak da kullanabilirsiniz.

o YouTube ve Netflix'de daha fazla video izleyin
YouTube'da kedi videosu veya Netflix'de sevdiğiniz dizileri ve filmleri izlerken daha az veri harcayın. Opera Max'ın eşsiz teknolojisi kalite kaybına neden olmadan videolardan veri tasarrufu sağlaması ve ön yüklemeyi azaltması daha fazla komik video ve daha fazla House of Cards demektir.

o Data Yönetimi
Tüm uygulamalarınızda internet kullanımını izleyin ve kontrol edin. Opera Max, aylık veya günlük tabanda ne kadar mobil internet veya Wi-Fi kulandığınızı izler ve hesabını tutar. Ayrıca her uygulamanın ne kadar MB ve GB kullandığını izleyerek size, veri kotanız üzerinde tam kontrol olanağı sağlar.

o Uygulamaları engelleyin ve veri sızıntısını önleyin
Arka planda çalışıp izinsiz olarak mobil veri ve Wi-Fi kullanan uygulamaları engelleyerek uygulamalarınızın internet kullanımını kontrol edin. Arka planda çalışan uygulamaların engellenmesi pili korur ve pil kullanımını en aza indirir.

o Wi-Fi ve mobil üzerinde verilerinizi izleyin ve tasarruf sağlayın
İnternet tasarrufu ve uygulamaların veri kullanımının engelenmesi, "Tasarruf açık/kapalı" düğmesiyle mobil ve Wi-Fi için ayrı ayrı uygulanabilir.

Opera Max - Veri yönetimi - QR Kodu

Android Opera Max - Veri yönetimi QR Kod

Android için Opera Max - Veri yönetimi Ekran Görüntüleri

Opera Max - Veri yönetimi Resimleri Opera Max - Veri yönetimi Resimleri Opera Max - Veri yönetimi Resimleri Opera Max - Veri yönetimi Resimleri Opera Max - Veri yönetimi Resimleri Opera Max - Veri yönetimi Resimleri

Android için Opera Max - Veri yönetimi Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım