Pilates Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:DSN Inc.
Güncellenme:09.04.2019

Android için Pilates

Pilates - kasları sıkılaştırır tüm vücut için spor egzersiz sistemi, hareketlilik, eklem esnekliği geliştirir kendilerini yöneten ve kas dengesini geri yardımcı yeteneğine sahiptir, tüm vücut, kas dayanıklılık ve kas tonusunu güçlendirir, kemik ve bağ güçlendirmek, kalori yakma ve kilo kaybetme .

Pilates - herkes için bir spor. Pilates, yaş ve cinsiyet, tüm meşgul olabilir. Omurilik yaralanması uğramış ve bu.
Pilates - Bir sistemi, çeşitli yaralanmalar sonrasında kas-iskelet geri gibi benzersiz bir eğitim , Joseph Pilates tarafından fazla yüz yıl önce geliştirdi. Zamanla , Pilates kasları germe ve güçlendirme amaçlı kendini geliştirme bir sistem geliştirdi. Pilates yavaşça , karmaşık ve etkin bir şekilde dahil olmak üzere tüm kas grupları çalışır iç ve güçlü bir kas sistemi içinvücut güçlendirmek için yardımcı stabilizatörler . Pilates ile bir yalın , daha esnek , daha güçlü , daha sağlıklı ve daha zarif olacak .

Pilates sistemi vücudun tüm parçaları için egzersizleri içerir . Bu egzersiz sistemierken XX yüzyılda geliştirilen , ancak XXI yüzyılın başında en yüksek tanıma aldı .

Pilates metodu egzersiz sırasında zihin ve beden arasındaki etkileşim üzerinde duruluyor . Pilatesegzersizleri belirli bir kas grubu için solunum ritmi , her egzersizeylemlerin doğru egzersiz ve farkındalık üzerinde bir konsantrasyon eşlik ediyor

Pilates , karın kasları güçlendirir denge ve koordinasyonu geliştirir , ve stresi azaltır . Pilates emniyetli ve geniş bir yaş spektrumu için uygundur. Pilates evde ,sağlık kulübü veya kendi pratik olabilir .


Proje sadece görüş ve önerilerinizi bekliyoruz , gelişimi başlamıştır . Teşekkür ederim.

Pilates - QR Kodu

Android Pilates QR Kod

Android için Pilates Ekran Görüntüleri

Pilates Resimleri Pilates Resimleri Pilates Resimleri Pilates Resimleri Pilates Resimleri Pilates Resimleri

Android için Pilates Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2023 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın
Biltek Tasarım