Google Telefon Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:Google LLC
Güncellenme:12.10.2023

Android için Google Telefon

Google Duo görüntülü görüşmesi, spam koruması ve arayan kimliği gibi özelliklerle çağrı deneyiminizi iyileştirmek ve çağrılar üzerinde kontrol sahibi olmak amacıyla Android 6.0 (Marshmallow) veya daha sonraki sürümlerden biri yüklü cihazınız için Telefon uygulamasını güncelleyin.

GOOGLE DUO GÖRÜNTÜLÜ GÖRÜŞMELERİ
Çağrı kaydından, aramadan veya kişiler kartından basit bir dokunuşla yüksek kalitede bire bir görüntülü görüşme başlatın. Ayrıca, sesli bir görüşmeyi Duo görüntülü görüşmesine de dönüştürebilirsiniz. Cihazınızda Google Duo'nun yüklü ve etkin halde olduğundan emin olun.

SPAM KORUMASI
Potansiyel spam çağrı yapanlarla ilgili uyarılar alın ve topluluğun tele pazarlamacılardan, sahtekarlardan ve spam çağrı yapanlardan korunmasına yardımcı olmak için şüpheli çağrıları bildirin.

ARAYAN KİMLİĞİ
Telefona cevap vermeden önce kimin çağrı yaptığını bilin; artık telefon numaralarıyla birlikte işletme adları da çağrı ekranında görülebilir.

ÇAĞRI ENGELLEME
İstemediğiniz çağrıları değil istediklerinizi alın. Artık istenmeyen çağrıları önlemek için numaraları engelleyebilirsiniz.

GÖRSEL SESLİ MESAJ
Mesajlarınızı, sesli mesaj hizmetinize çağrı yapmak zorunda olmadan kontrol edin. Doğrudan Telefon uygulamasından mesajlarınızı görüntüleyin, dinleyin ve silin, ses kaydını cihazınıza indirin. Şu an için Project Fi, T-Mobile USA ve Orange France müşterileri yararlanabilir.

YAKINDAKİ YERLER
Artık uygulamalar arasında geçiş yapmaya veya kopyalama ve yapıştırmayla uğraşmanıza gerek yok. Doğrudan Telefon uygulamasındaki arama çubuğundan yerleri bulup çağrı yapabilirsiniz.

ACİL DURUM KONUMU
Yardım istemek için telefon açarken nerede olduğunuzu görün. Bu özellik, acil durum hizmetleriyle iletişime geçerken konumunuzu öğrenmenizi kolaylaştırır.

Google Telefon - QR Kodu

Android Google Telefon QR Kod

Android için Google Telefon Ekran Görüntüleri

Google Telefon Resimleri Google Telefon Resimleri Google Telefon Resimleri Google Telefon Resimleri Google Telefon Resimleri Google Telefon Resimleri

Android için Google Telefon Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın