ZenMate Security & Privacy VPN Hakkında
Fiyat:Ücretsiz
Boyut:Cihaza göre değişir
Gerekli Sürüm:Cihaza göre değişir
Geliştirici:ZenMate GmbH
Güncellenme:12.05.2022

Android için ZenMate Security & Privacy VPN

ZenMate Güvenlik & Gizlilik için VPN: Internetin kilidini aç. IP'ni gizle. Bağlantı şifrelemesi ile cihazını koru. Veri sıkıştırmayla tasarruf et. Malware site engellemesi ile korun.

ZenMate Güvenlik & Gizlilik için VPN her ay 500mb kullanım hakkını ücretsiz veriyor! Premium özellikleri ve sınırsız bant genişliğini de satın alabilirsiniz!

2014 yılında En İyi Güvenlik/Gizlilik Girişimi dalında Europas ödülünü alan ZenMate'e 7 milyonun üzerinde kullanıcı güveniyor. Yasaklı sitelere girmek, gelişmiş şifreleme ve veri sıkıştırmanın tadını çıkarmak için, dünyanın en hızlı büyüyen ücretsiz VPN uygulamasını seçin!

Tam Güvenlik ve Gizlilik: Tüm internet trafiğini ve IP'ni şifrelemeyle koru. ZenMate Güvenlik & Gizlilik için VPN, sana ve cihazına evde, hareket halinde ve dışarıda WiFi kullanırken koruma sağlar. Seni hep güvende tutacak!


Tam Özgürlük: Bütün yasaklı sitelere gir. Ücretsiz VPN ağımızı kullanıp yerini değiştirerek IP'ni gizle. 5 farklı Dünya ülkesi arasından seçim yap. Bir proxy kullanmak kadar kolay ama çok daha güvenli!


Tam Verimlilik: Gelişmiş veri sıkıştırma ve şifreleme teknolojilerimizi kullanarak mobil internet kullanımından tasarruf et. WiFi kullanmadığında dahi, maksimum internet hızını yaşa!

ZenMate Security & Privacy VPN - QR Kodu

Android ZenMate Security & Privacy VPN QR Kod

Android için ZenMate Security & Privacy VPN Ekran Görüntüleri

ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri ZenMate Security & Privacy VPN Resimleri

Android için ZenMate Security & Privacy VPN Kullanıcı Yorumları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın