Lisans: Deneme
Boyut: 41 KB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Adobe Lightroom Ekran Görüntüsü

Fotoğraf Editörü ve Organizatörü

Adobe Photoshop Lightroom, şu anda Adobe Photoshop Lightroom Classic olarak bilinen tanınmış masaüstü fotoğraf düzenleyicisi ve düzenleyicisinin bulut tabanlı sürümüdür. Ayrı bir uygulamanın yeniden markalandırılmasının ve yayınlanmasının ana nedeni, yaygın olarak kullanılan masaüstü fotoğraf yöneticisinin popülerliğini korumanın yanı sıra, Adobe'nin mobil odaklı fotoğraf yönetimi hizmetine erişim sağlaması gerekliliğidir. Classic sürümünün kullanıcıları kataloglarını Lightroom'un bulut tabanlı sürümüne kolaylıkla götürebilir.

Yepyeni Lightroom CC ve 1 TB bulut depolama alanı ile olağanüstü fotoğraflar oluşturun. Yeni ve kullanımı kolay arabirim ile tüm aygıtlarda güçlü düzenleme özelliklerinden yararlanın. Tam çözünürlükte düzenleyin ve fotoğraflarınızı ve düzenlemelerinizi bulutta yedekleyin. Fotoğraflarınızı etiketleme derdi olmadan otomatik olarak uygulanan aranabilir anahtar sözcüklerle organize edin. Ve fotoğraflarınızı eğlenceli şekillerde paylaşıp kolayca sergileyin.

Kullanımı kolay kaydırıcılar, filtreler ve hızlı düzeltme araçları sunan pratik Lightroom CC arabirimi ile kolaylıkla tam istediğiniz gibi görünen fotoğraflar oluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı mobil aygıtlar, web veya masaüstünüzden dilediğiniz yerde tam çözünürlükte düzenleyebilirsiniz. Bir aygıtta yaptığınız düzenlemeler otomatik olarak diğer yerlerde de güncellenir.
Önemli Notlar: 7 günlük ücretsiz deneme sürümünü başlatmak için kayıt olunmalıdır.
Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın