Lisans: Deneme
Boyut: 41 KB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
Adobe Premiere Rush Ekran Görüntüsü

Anlık Video Düzenleme Programı

Çevrimiçi video oluşturma ve paylaşma konusunda yepyeni bir uygulama olan Premiere Rush ile kanallarınızı mükemmel bir şekilde düzenleyin. Kullanımı kolaydır, tüm cihazlarınızda çalışır ve içerik oluşturma şeklinizi geliştirir.

Dahili kamera işlevi de olan Premiere Rush, mobil cihazlarınızda kaliteli video çekmenize yardımcı olur. Renk, ses, hareketli grafikler ve daha fazlası için basit araçlar ile düzenleme kolaydır. Uygulamadan, YouTube, Facebook ve lnstagram gibi favori sosyal kanallara doğru paylaşın.

Kişisel markanıza uyacak şekilde rengi, boyutu, yazı tipini ve daha fazlasını değiştirin ve videolarınızı amatörden harika görünüme taşıyın.

Premiere Rush tüm cihazlarınızda çalışır. Telefonunuzda çekimleri çekin, ardından telefonunuzdaki, tabletinizdeki veya masaüstünüzdeki sosyal kanalları düzenleyin ve paylaşın. Her şey bulutla senkronize edilir, bu yüzden son düzenlemeniz her zaman parmaklarınızın ucundadır.

Videolarınızla daha da fazlasını yapmak istediğinizde, Rush projelerinizi video ve film prodüksiyonu için sektörün önde gelen düzenleme uygulaması olan Premiere Pro'da açabilirsiniz.
Önemli Notlar: Sadece 64-bit işlemciler ile uyumludur.

Adobe Premiere Rush Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın