KonuşNet indir

4 (19 oy)
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 32.1 MB
Ekleyen:
Arayüz: Türkçe
Güncelleme:
Sistem:Windows
KonuşNet Ekran Görüntüsü
Teknolojinin sonu yoktur elbette. Ama bir süre sonra sıradan olmaya başlar, başladı da.

Hayatımızın neredeyse vazgeçilmezi olan internette bu sıradanlıktan etkilenmiş görünüyor. İşte interneti bu sıradanlıktan sıyırıp çıkarmak için "En farklı internet, KonuşNet" i geliştiriyoruz.

Bilgisayarda internet başında saatlerce konuşmadan belki de hareket bile etmeden saatlerce sörf yaptığımız gerçeğini değiştirmeyi hedefliyoruz. İnsanlar, aileler, internetle alakalı tüm bireyler için interneti çok daha eğlenceli hale getireceğiz.
KonuşNet ile bu mümkün! Sesinizi algılayarak gitmek istediğiniz siteye sizi yönlendirir ve zevklerinize göre size bazı tavsiyelerde bulunur. Program başında girdiğiniz ilgi alanları ile internettte eğlenceli sörf yapacaksınız.
 

Müzik hayatımızın vazgeçilmezleri arasında. Aslında bir video sitesi olmasına rağmen aradığımız her türlü sesi,müziği Youtube da buluyoruz. Bilgisayar başından kalktığımızda Youtube 'u yanımızda götürebiliyoruz tabi ki internet olduğu sürece. İnternete erişimin olmadığı zamanlarda da müzik keyfinizi çıkarabilmeniz için KonuşNet sizlere bir kolaylık sağlıyor. Dilediğiniz Youtube videosunu tek bir butona tıklayarak anında MP3 formatına çeviriyor ve indirmenize olanak sağlıyor!
 

Son zamanların en popüler sosyal ağı Twitter'a erişim eskisinden çok daha kolay oluyor. Her daim ekranın sağında bulunan bölümle Twitter ağını internette sörf yaparken de anlık takip edebilmeniz mümkün! Programın Twitter ayarlarına girerek dilerseniz bu eklentiyi kaldırabilirsiniz.

Her gün mutlaka girmem lazım dediğiniz siteleri ekranın sağ köşesine koyduk. Bir yandan internette gezinirken ekranın sağından istediğiniz site sabit olarak bekleyecek.KonuşNet her geçen gün geliştirilmeye devam ediyor. Sizlerde interneti çok daha anlaşılır ve eğilenceli hale getirmemize yardımcı olabilirsiniz. Lütfen her türlü öneri ve görüşünüzü bizlerle paylaşınız.
 
Dikkat ! Eğer windows XP kullanıcısı iseniz:
http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=10121 adresinden Microsoft SAPI yı indiriniz..
Gereklilikler: Windows XP için SAPI 5.1

KonuşNet Videoları

Sitemizdeki içeriğin kullanımından doğabilecek herhangi bir zarardan dolayı sitemiz sorumlu tutulamaz.
Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalara öncelikle virüs kontrolü yapmanız gerekmektedir.
Sitenin tüm hakları saklıdır. Copyright © 2002 - 2024 Gezginler
Kullanım Şartları | Gizlilik Politikası | Uyar Kaldır | Logo | Bize Ulaşın